Medianav yerine android multimedia takıyorum.

CEM..

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
carvocal 1750 TL FİYAT verdi ekran için arkadaşlar . Fakat clio 4 iconda ekran olduğu için uyum olmadığı söledi aynı zamanda soketlerinde değişmesi gerektigindne falan bahsetti.

Sing_a_song

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konuyu ben de takip ediyorum. USB'den çaldığım aynı kalitedeki mp3'le, telefondan bluetoothla çaldığım aynı mp3 arasında bile ses kalitesi farkı var. Uygun fiyatlı ve değecek bir şey olursa ben de düşünüyorum.

Ki aracımda 2 kaliteli hoparlör, anfi ve subwoofer var, muhtemelen Medianav yüzünden sistemden %50 performans bile almıyorumdur...

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konuyu ben de takip ediyorum. USB'den çaldığım aynı kalitedeki mp3'le, telefondan bluetoothla çaldığım aynı mp3 arasında bile ses kalitesi farkı var. Uygun fiyatlı ve değecek bir şey olursa ben de düşünüyorum.

Ki aracımda 2 kaliteli hoparlör, anfi ve subwoofer var, muhtemelen Medianav yüzünden sistemden %50 performans bile almıyorumdur...

ses kalitesi 2 şekilde artar:

1) rms değeri artınca hoparlör canlanır daha net ve tok çalar, bu durumda bahsi geçen yan sanayi teypler media navdan biraz daha iyi olabilir çünkü genelde daha yüksek çıkış gücüne sahip 20w peak (9rms gibi) vs 20w rms yani 2 katı kadar fark var ama gerçek şuki extra güce rağmen şimdiye dek dinlediğim yan sanayi teyplerde aman aman artış göremedim.

2) ses sinyalini teypteki dijital analog çevirici hızlı,seri ve doğru yapması, emin olabilirsiniz bu anlamda LG Media nav hem hiçte kötü değil hem bahsi geçen yan sanayi merdiven altı çin/türk üretimi teyplerden kat ve kat daha iyi ve zaten gücü artıran dışarıdan takviye anfiniz var ise kesinlikle bahsi geçen teyplerle değiştirmeyin derim media navı yazık olur en azından ses kalitesi anlamında konuşayım artış olmaz olmadığı gibi muhtemelen gerileme bile olacaktır.