Megane 1 Fiyat Belirleme

onur-d

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracın kasko değeri 12,700 daha üstüne ne yorum yapalım abartmaya gerek yok, ne kadar temizde olsa 2000 model arabanın edeceği fiyat max 15-16 şahsen ben onuda vermem ya o ayrı mesele ama şunuda belirteyim 18 verecek kasketlilerde çok memlekette o yüzden 18 e satılma imkanı var:)

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracın kasko değeri 12,700 daha üstüne ne yorum yapalım abartmaya gerek yok, ne kadar temizde olsa 2000 model arabanın edeceği fiyat max 15-16 şahsen ben onuda vermem ya o ayrı mesele ama şunuda belirteyim 18 verecek kasketlilerde çok memlekette o yüzden 18 e satılma imkanı var:)
Bİzde zaten 13.500 e almıştık 3-5 sene önce :D :D Bayandan :)

Bende vermem şahsen 18 :D
ama dünya bu
8500 e 94 model araba satmış adamız biz:) Bunuda satarız .

onur-d

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bak satarsın, satamazssın demiyorum sadece bu araç içinde konulmuyorum gerçek ederi max 15-16 ama ülkemin araç piyasasında 18 e de gider heleki şu araç galeride olsun 19500 yazmazsa adam değilim ama bunlar hep şişirme fiyatlar sahibinden sitesinede itibar etme millet sallıyor kime tutturursa

ben gittim reno bayisine öylesine clıo4 için benim 2007 1.2 yi kaça sayarsınız dedim 16-17 sayarız dediler:D

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bak satarsın, satamazssın demiyorum sadece bu araç içinde konulmuyorum gerçek ederi max 15-16 ama ülkemin araç piyasasında 18 e de gider heleki şu araç galeride olsun 19500 yazmazsa adam değilim ama bunlar hep şişirme fiyatlar sahibinden sitesinede itibar etme millet sallıyor kime tutturursa

ben gittim reno bayisine öylesine clıo4 için benim 2007 1.2 yi kaça sayarsınız dedim 16-17 sayarız dediler:D
Galeri ve plazalar çok öldürüyorlar fiyatları .

Renault Megane 1.6 RTE 2000 Model 15.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 101222001
bu araba ile neredeyse eş değer bizim araba da .
Demek ki bunların klimasızları para yapmıyor .

Emre Fırat

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şöyle söyleyim , bizde megane II var zaten .
Ben megane II yi çevremde ki megane II kullanıcılarının gazıyla aldım .
Şimdi tavsiye etmiyorum .
Alt takımı vasat bir araba . Viraj hakimiyeti sıfır . ESP olmadığı içinde virajlarda korkutuyor .
Megane 1 ile viraja girmedim bilmiyorum . R-19lar iyiydi .

Söyledikleriniz doğru olabilir , bende şirkette çok model arabalar kullanıyorum . Genelde dacia renault grubu mevcut megane 2 dizelinden memnunum üstelik o kadar hırpalanmış olmasına rağmen km 300binlere dayanmış hala deli gibi gidiyor alet . Özel şeyler için kullandığım araçlar son kasa 5.20 , range rover 3.0 hse , navigator vb araçlar . Bunlardan sonra renault grubu ciddi oranda hiç memnun edici gelmiyor , lüks araba kullandıktan sonra alt sınıf araçlara binesi gelmiyor insanın ama gel gelelim hususi aracım 94 model şahin . Sene sonuna kadar değiştirmeyi düşünüyorum ve günümüz şartlarına göre en uygun araç benim için megane 2 sedan olarak düşünüyorum o olmazsa accent era . Sürekli uzun yol yapıyorum çok geziyoruz bagajıda çok önemli , iş için kullanmıyoruz tatilciyiz biz karadenizi dolanırız hep ordu , samsun rize vs yaylalarına gideriz dolayısıyla senede en az 15bin km yol yapıyoruz . 2009 mayısta aracımı aldığımda 4300km civarıydı , şuan 65bin km civarına yaklaştı . . .
Karadenizin yol koşullarına göre yine megane 2 ağır basıyor bende . Birde genç içi ses sistemide kuruyorum dolayısıyla bagajı daha el verişli benim için :) Uyguna düşürürsem 18 19 milyara almayı düşünüyorum bi kaç maaş daha biriktirdikten sonra sene sonuna kalmaz inşallah . Bi abimiz satmıştı megane 2 dizel otantik 16.500 çok kullandığım araçtı o an param olsa alırdım bi baskı balata değişecekti aşırı kaçırmıyordu başkada bişeyi yoktu duruşu felan gayet diri araçtı . Değişen boya mevcuttu tabiki ama pert kaydı vs yok :) Yine bulsam alırım

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Söyledikleriniz doğru olabilir , bende şirkette çok model arabalar kullanıyorum . Genelde dacia renault grubu mevcut megane 2 dizelinden memnunum üstelik o kadar hırpalanmış olmasına rağmen km 300binlere dayanmış hala deli gibi gidiyor alet . Özel şeyler için kullandığım araçlar son kasa 5.20 , range rover 3.0 hse , navigator vb araçlar . Bunlardan sonra renault grubu ciddi oranda hiç memnun edici gelmiyor , lüks araba kullandıktan sonra alt sınıf araçlara binesi gelmiyor insanın ama gel gelelim hususi aracım 94 model şahin . Sene sonuna kadar değiştirmeyi düşünüyorum ve günümüz şartlarına göre en uygun araç benim için megane 2 sedan olarak düşünüyorum o olmazsa accent era . Sürekli uzun yol yapıyorum çok geziyoruz bagajıda çok önemli , iş için kullanmıyoruz tatilciyiz biz karadenizi dolanırız hep ordu , samsun rize vs yaylalarına gideriz dolayısıyla senede en az 15bin km yol yapıyoruz . 2009 mayısta aracımı aldığımda 4300km civarıydı , şuan 65bin km civarına yaklaştı . . .
Karadenizin yol koşullarına göre yine megane 2 ağır basıyor bende . Birde genç içi ses sistemide kuruyorum dolayısıyla bagajı daha el verişli benim için :) Uyguna düşürürsem 18 19 milyara almayı düşünüyorum bi kaç maaş daha biriktirdikten sonra sene sonuna kalmaz inşallah . Bi abimiz satmıştı megane 2 dizel otantik 16.500 çok kullandığım araçtı o an param olsa alırdım bi baskı balata değişecekti aşırı kaçırmıyordu başkada bişeyi yoktu duruşu felan gayet diri araçtı . Değişen boya mevcuttu tabiki ama pert kaydı vs yok :) Yine bulsam alırım

Çok kötü bir araba değil mesela vectra C ile aynı alt takımı. Çabuk bozuluyor .
Ama Dynamique - Privilage - Expression - Exception bunlar özellik dolu .
Özellik ve Fiyata göre megane II alınacak en güzel ve en uygun fiyatlı araba .
Fiat Linea daha ucuz mesela ama fiat linea çokta iyi değil .

Ben megane larda şunu gördüm
Baz modellerinin km si %82 si oynanmıştır . Ful donanımlılar da %65 oynuyorlar . Şanslıysanız orjinal buluyorsunuz .
Kilometre ile çok oynuyorlar .
Ondan dolayı mümkünse kullanıcısından almanızı tavsiye ederim , zaten lüks arabalara bindiğiniz için orjinal km konusunda benden kat kat iyi anladığınızı düşünüyorum .

Sedat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende de 2000 1,6 16V var ayrıyeten klima sis farı laguna lip var ben 15 000 demeye çekiniyorum. bari bende bi 18 19 000 diyeyim :)

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Valla yüksek fiyata gidebilir yerine göre ama Renault tutulan yerde satılır misal Hondalar boşun boşu bile kaç para

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende de 2000 1,6 16V var ayrıyeten klima sis farı laguna lip var ben 15 000 demeye çekiniyorum. bari bende bi 18 19 000 diyeyim :)

Abi senin arabanın renginde ve kambur duran arabaya galeri 19.000 istemiş :) Klima yok ve sis farı yok .
Ben ne isteyim bilemedim ondan konu açtım .

Ayrıca arabayı canlı görsen , gerçekten temiz kullanılmış dersin .
Valla yüksek fiyata gidebilir yerine göre ama Renault tutulan yerde satılır misal Hondalar boşun boşu bile kaç para
kesinlikle hastalık meselesi .

Emre Fırat

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok kötü bir araba değil mesela vectra C ile aynı alt takımı. Çabuk bozuluyor .
Ama Dynamique - Privilage - Expression - Exception bunlar özellik dolu .
Özellik ve Fiyata göre megane II alınacak en güzel ve en uygun fiyatlı araba .
Fiat Linea daha ucuz mesela ama fiat linea çokta iyi değil .

Ben megane larda şunu gördüm
Baz modellerinin km si %82 si oynanmıştır . Ful donanımlılar da %65 oynuyorlar . Şanslıysanız orjinal buluyorsunuz .
Kilometre ile çok oynuyorlar .
Ondan dolayı mümkünse kullanıcısından almanızı tavsiye ederim , zaten lüks arabalara bindiğiniz için orjinal km konusunda benden kat kat iyi anladığınızı düşünüyorum .

Dedikleriniz doğru , zaten galeriden mümkün olmadıkça araç alımı ve satımı yapmam . Nakit her zaman iyidir cebine paranı koyarsın paranın yettiği arabalara bakarsın test sürüşü yaparsın , servise gösterip sorgulatırsın . Notere gidersin parayı öder arabayı alır çıkarsın en temiz iş bu oluyor :) Hele tanıdıksa tadından yenmez . . . Km konusuna gelincede size katılıyorum fakat Lincolin sanırım 130bin mil'deydi aklımda öyle duruyor şuan fakat gel gelelim 5.400cc amerikan aracı olduğu için bu tarz araçları alırken , grand cherokee vs km en son planda kalıyor uzun ömürlü araçlar :)
Fiyata değinmek gerekirse 16 milyar üzeri cidden çok bi rakam olabilir klimasız araç için ama gel gelelim Türkiye'deyiz yani tabiri caizse bizde her malın alıcısı vardır . Hiç bir araç elde kalmaz kolay kolay . Bizim en üst komşumuz 2005 model kangoo aldı temiz orjinal diye 23 milyar verdi torosu satıp onu aldı . Yani demek istediğim ben hayatta vermem o parayı bi kangoya ama alıcısı mutlaka oluyor :)