Megane 1 Fiyat Belirleme

onur-d

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah gayet temiz aracınız öyleyse :) Gösterdiğim ilandaki araçların değişenleri vs mevcut zaten benim demek istediğim yani 18 milyarı klimasız bi megane 1'e verene kadar o civarlara megane 2 alınabiliyor . Bu durumda megane 2'nin temizliği önem kazanmıyor alıcı şahsen ben dahi öyle düşünürüm yani 18 milyar klimasız araca verene kadar 19 milyara megane 2 alınıyor be arkadaşım derim . He megane 2nin durumu vasattır ama sonuç itibari ile alınabiliyor olması değer kaybettiriyor bence . Bende aracımı değişiceğim çevremden 7 milyara gider diyenler oluyor full bakımlı temiz ama ben o fiyatı isterken çekinirim sonuçta dediğim gibi çok cazip fiyatlara arabalar var artık . Ben şuan alıcak olsam 7 milyar şahine verene kadar daha çok çeşit arabalar alabiliyorum 9 milyara accent oluyor yumurta kasa yine otomatik camlı klimalı :)

ilk arabam 95 yumurta accent ti o paralara kral arabadır

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah gayet temiz aracınız öyleyse :) Gösterdiğim ilandaki araçların değişenleri vs mevcut zaten benim demek istediğim yani 18 milyarı klimasız bi megane 1'e verene kadar o civarlara megane 2 alınabiliyor . Bu durumda megane 2'nin temizliği önem kazanmıyor alıcı şahsen ben dahi öyle düşünürüm yani 18 milyar klimasız araca verene kadar 19 milyara megane 2 alınıyor be arkadaşım derim . He megane 2nin durumu vasattır ama sonuç itibari ile alınabiliyor olması değer kaybettiriyor bence . Bende aracımı değişiceğim çevremden 7 milyara gider diyenler oluyor full bakımlı temiz ama ben o fiyatı isterken çekinirim sonuçta dediğim gibi çok cazip fiyatlara arabalar var artık . Ben şuan alıcak olsam 7 milyar şahine verene kadar daha çok çeşit arabalar alabiliyorum 9 milyara accent oluyor yumurta kasa yine otomatik camlı klimalı :)
Bende aynı düşünüyorum .
Hatta megane ıı alırken , babam symbol alacaktı ben aldırtmadım .
Megane iyidir dedik. :D
2010 otantik alacağıma dedim 2005 olsun dinamik olsun :D

megane 2 nın sadece dıreksıyonu bana çok hassas gelmıstı en ufak harekette arac hemen tepkı verıyordu kontrol etmekte zorlanmıstım 180 le giderken ama clıonun yol tutusu 165 taban lastıge ragmen çok hoşuma gitti önceki aracım asfalt yılanı vectra b2 olmasına ragmen aratmadı fazla
megane II nin direksiyonu akıllıdır .
Park ederken yumuşar . Hızlandıkça daha ağırlaşır . Bizim ki böyle . Kullanım talimatlarıda böyle .

onur-d

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynı dıreksıyon benım clıoda da var, o zaman bana çok hassas gelmıstı heralde ilk defa eps li direksiyon kullandıgımdan kaynaklanmıstı bilemiyorum

Meqqy_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şehrine göre değişir çorum'da 17 gibi gider diye tahmin ediyorum kliması olsaymış iyiymiş..
17 bin tl lik araca binecek adam klima arıyor..

CenKeRS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
- 2002 Model RXİ Megane Var 26,400'de 20-21 Verdiler Ama Babam Satmadı :)
Megane 1'ler En Çok Tutulan Seri Megane 2 Ler 24 İstenirken Adam Megane 1 Alıyor 19'a

dikizaynasi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
megan 1 megan2 ye göre daha saglam diye biliyorum... ama vatandaş araç alırken modele birde özelliğe bakıyor öyle eskisi gibi full orjinal olsun cizik olmasın muhabbeti kalmadı çamurluk değişmiş cok önemli degil tampon değişmiş kapı değişmiş orjinal parca olduktan sonra önemli degil bence ana direklere tavana sabit parcalara bişi olmasın diyorum

gökhan35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar,bende megane 1 almayı düşünüyorum.
2000 model RTE donanımlı 2 hava yastıgı abs klima oldugunu soyledıler.Sis farı falan da var.

14.750 gibi bir fiyat düşünüyor,sağ ön çamurluk değişik,komple boyalı bej renginde,tüm agır bakımları yapılmış hasar kayıtsız km si orjinal bayan tarafından kullanılan bir araba olarak anlatıldı bana.Atiker lpg si varmış,vizesi de yeni yapılmış tüpü işletilmiş.Ayrıca lastıkler 105 binde takılmış

Araç 112 bin küsürde. Nedir ne değildir,çok methini duydum ondan oyle karar kıldım.
Geniş bir aile aracına ihtiyacım var,hemde düğün yapacagım için en fazla 1.5 yıl elimde tutacagım max bin tl zararı göze aldım.
Ne düşünürsünüz,sizce uygun mudur?
4DD.gif

yusuf29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault'un en sıkıntısız ve en ekonomik arabalarından biridir MEGAN 1 gurubu. bariz bir hastalığı( tavan plastik çıtaları dışında ) bir hastalığı yoktur. parça çok yaygın ve ekonomik. lpg uyum sorunu yoktur. olabildiğince az yakar. bagaj gayet büyük. araç çok elektronik olmadığından sıradışı maliyetleri olmaz. bahsettiğin arabaya gelince : Türkiyede boya büyük bir sorun. alacagınız araba istediği kadar dolu olsun araçta boya değişen helede komple boyalı ise kimse yüzüne bakmıyor. Bunu en büyük sebebi sagolsun galericiler fiyat kırmak için bunu büyük sorun gibi gösterip tabiri caizse kelepir araba alıp voleyi vurmak ; diğer bir sebepte son 10 yıldır kazadan siğorta tarafından pert'e ayrılan arabaları malum şahıslar sanayide bu işi meslek edinmiş iyi para kazanan insanların sahtekarlığı.yani araba takla atmış , yan yatmış , hurda araçlar toplanıp allanıp pullanıp ve her nedense herkesinde kaza değilde çiziklerden diye yalan attığı komple boyalı sanılan arabanın sonradan büyük kaza yaptığı anlaşılıyor. Haliyle gerçekten ufak tefek çizik,vuruk ,ezik yadarenk solmalardan dolayı boyatılsada SÜTTEN AĞZI YANAN YOĞURDU ÜFLEYEREK YER hesabı herkes itiyatlı davranıyor. şöyle örnek vereyim 2 yıl önce 93 broadway gte amcaoğlundan aldım (5bin tl ye) araba değişen yoktu ; komple boyalı beyaz idi. ama araba belli hor kullanılmıştı. piyasası 7-8 arası iken 5 'e aldım. arabayı çok güzel toparladım.bin tl ve üstüne üstelik şahsi olarak çok uğraştım. arabayı satmaya kalktım.6,5bin tl ye Ankara ostim araba pazarında kimse yüzüne bakmadı komple boyalı diye. 3 ay satamadım. şaştım kaldım. 20 yaşında araba komple boyalı diye yüzüne bakan olmadı. içini döşemelerini mükemmel topladım. ama kimse yüzüne bakmadı.sadece kaportasına bakıyor bizim insanımız. yanımda 97 kartal slx vardı.daha 30 dk olmadı arabanın başına bir sürü insan yığıldı. araba gri renk. renk solmuş renga renk ve içine hasbel kader kaleminizi düşürseniz 1 saatte bulamazsınız. araç sahibi belliki inşaatlarda çalışıyor. araba boyasız . inanamadım ama gözümün önünde pislik içindeki orjinal denilen araba 9.5bin tlye 30 dk da satıldı. Uzun lafın kısası bence kısa sürede satacaksan ve şasede değişme oynama sökülme varsa uzak durmanı ısrarla tavsiye ederim. karar senin. acizane benim şahsi fikrim komple boyalı bir arabaya örnek 14 vereceğime boyasız veya az boyalı bir arabaya 16 vermeyi tercih ederim.