Megane 1 Fiyat Belirleme

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu Arabaların Fiyatlarını Niye Bu Kadar Çok Arttırıyorlar 19 - 20 - 22 Bin Lira Fiyat Çekiyorlar Yahu İnsan, 22 Lira'ya Piyasada Kakınla Megane 2 Var. Arkadaş 13 Yaşında Araba Akıl - Mantık Bedava Aslında. Ama Bu Araçları Kim Alır Kim Eder Ben Hala Çözemedim.

Not; Sedat Abi Arabayı Satmayı Düşünüyorsan Görüşelim :eek:

Emre Fırat

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu Arabaların Fiyatlarını Niye Bu Kadar Çok Arttırıyorlar 19 - 20 - 22 Bin Lira Fiyat Çekiyorlar Yahu İnsan, 22 Lira'ya Piyasada Kakınla Megane 2 Var. Arkadaş 13 Yaşında Araba Akıl - Mantık Bedava Aslında. Ama Bu Araçları Kim Alır Kim Eder Ben Hala Çözemedim.

Not; Sedat Abi Arabayı Satmayı Düşünüyorsan Görüşelim :eek:

Bakımları tam yapılmış denildiği gibiyse harbiden masrafsız :)
Renault Megane 1.5 DCi Dynamique 2005 Model 21.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Bej renk - 103408170

Kısa süre takside çalışmış ama km ideal 7 8 yaşındaki araç için senede 20bin km ben yapıyorum zaten :)
Renault Megane 1.5 DCi Dynamique 2005 Model 19.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 103382147

Renault Megane 1.6 Authentique 2005 Model 21.250 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 103393601

Renault Megane 1.5 DCi Authentique 2006 Model 19.900 TL Galeriden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 103258079

Renault Megane 1.6 Dynamique 2006 Model 18.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Kırmızı renk - 103087192

Renault Megane 1.5 DCi Authentique 2005 Model 18.950 TL Galeriden satılık ikinci el Gri renk - 102964757

*MELiH

Melih LALE,
Yönetici
Başkan
Bilgi Girilmemiş
megane 1 ler altın değerinde diye boşuna demiyolar. Klimasız oluşu kötü ama Her türlü gider :D Ben şahsen klimasız almam ama her türlü 17 ye gider.

murat savcı

EL 3690/Megane ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

megane 2ler virajlara yüksek hızla girince arkayı atıyo gibi bi his veriyo.benm gibi acemi bi şöför bile anlayabiliyo bunu.ama bagaj dolu ise bu atma %80 oranında azalıyo.alt takım istanbulda kolay kolay bozulmaz.bizim araba aldıgımızda 70bindeydi suan 120bine dayandı.Allaha şükür dah bişeyi yok.Yakıt konusunda o kasaya ragmen en az yakanlar arasında.

onur-d

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
megane II sedan gerçekten orta sınıfın makam arabasıdır ben seviyorum bu kasayı

karado

Murat ŞATIRLAR-BORNOVA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
klimalı olsa 16.000-17.000 TL arası derim de, klima olmadığı için izmir de hiç şansı yok, ama ne derler; her malın bir alıcısı vardır:)

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Emre Fırat

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
megane 2ler virajlara yüksek hızla girince arkayı atıyo gibi bi his veriyo.benm gibi acemi bi şöför bile anlayabiliyo bunu.ama bagaj dolu ise bu atma %80 oranında azalıyo.alt takım istanbulda kolay kolay bozulmaz.bizim araba aldıgımızda 70bindeydi suan 120bine dayandı.Allaha şükür dah bişeyi yok.Yakıt konusunda o kasaya ragmen en az yakanlar arasında.

Dediğine katılıyorum aynı his bendede oluşuyor fakat kullanımla muhteşem alakası var bunun . Ben kasıntı bi şekilde araba kullanan tipte değilimdir yüksek hızlarda gayet rahat gözüme kestirdiğim yerlere girer çıkarım fakat megane 2 savuracakmış gibi bir tedirginlik veriyo bi abimin aracını sürerken . Ben öyle tedirgin olurken gel gelelim yoğun akan trafikte 60 70 km gibi hızda ilerliyoruz arabayı araç sahibi sürüyor en sol şeritteyiz inanmazsınız belki ama sağ tarafımdaki bariyer ön camdan net gözüktü yani öyle bir sağa makasa daldıki düz yolda bariyere girek gidiyoruz o hızda ve emniyete daldı kapatıp çıktı tüm aradan . Hayret ettim dedim tamam girdik kesin ama boşuna dememişler at sahibinin altında kişner diye . . . :) Stock haliyle öyle girdi oraya cidden hayret ettim birde çok hor kullanır kendisi yanlamaktan 4 jantta lastikle arasından kaçırıyordu yamulmuş iyice , en sonunda yeni lastik aldığında deneme amaçlı bi el freni asıldı yüksek hızda refüşe daldı alt takım gitti fren disini ikiye kırmıştı . Kaskodan araç toplandı kaporta hasarı yoktu . Sonra 17 milyara sattı ama araba hala banamısın demiyordu onun işkencelerine rağme :) Ortalamada hala 6.6 civarıydı 300bin küsür kmde

Emre Fırat

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu linklerde ki bütün dynamique lerin ön camı değişmiş . Otantikleri anlamam .
Ve inanın bana ter temiz bir megane halen 26.000 eder .

Bizim megane'ın bagajı burada ki meganeları içinden temiz :) Bagaj derken halısı değil stepnenin olduğu bölme :)Stepnemde pırıl pırıl :)

Maşallah gayet temiz aracınız öyleyse :) Gösterdiğim ilandaki araçların değişenleri vs mevcut zaten benim demek istediğim yani 18 milyarı klimasız bi megane 1'e verene kadar o civarlara megane 2 alınabiliyor . Bu durumda megane 2'nin temizliği önem kazanmıyor alıcı şahsen ben dahi öyle düşünürüm yani 18 milyar klimasız araca verene kadar 19 milyara megane 2 alınıyor be arkadaşım derim . He megane 2nin durumu vasattır ama sonuç itibari ile alınabiliyor olması değer kaybettiriyor bence . Bende aracımı değişiceğim çevremden 7 milyara gider diyenler oluyor full bakımlı temiz ama ben o fiyatı isterken çekinirim sonuçta dediğim gibi çok cazip fiyatlara arabalar var artık . Ben şuan alıcak olsam 7 milyar şahine verene kadar daha çok çeşit arabalar alabiliyorum 9 milyara accent oluyor yumurta kasa yine otomatik camlı klimalı :)

onur-d

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
megane 2 nın sadece dıreksıyonu bana çok hassas gelmıstı en ufak harekette arac hemen tepkı verıyordu kontrol etmekte zorlanmıstım 180 le giderken ama clıonun yol tutusu 165 taban lastıge ragmen çok hoşuma gitti önceki aracım asfalt yılanı vectra b2 olmasına ragmen aratmadı fazla