Megane 2 için xenon beyne zarar verir mi?

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aga benim Xenon ları amcam taktı ama hiç far sökme falan yoktu 10 dakka da halletti

aga senin araçla megane 2 bir degil megane 2 lerin emin ol far ampülünü degiştirmek için bile tamponu soken var :D yani o derece lanet bi ön yapısı var arabanın mecbursun farlarıda tamponuda sokuceksin daha türkiyede tamponu farları sokmeden megane 2 ye xenon takan adam cıkmamıstır cıkmazda :D

McvPower

Cem Deniz AYDIN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hadi ya :) Zahmetliymiş ya

McvPower

Cem Deniz AYDIN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
her güzel şeyin de bir zorluğu var işte :)

erdemzal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen bu işte dedigim :eyv benim aracımda takılı olanda bu :eyv bu arada siz kendiniz montaj yapmayın yapan biri varsa sanayide felan onlar yapsın yani bilen birinin yapması daha saglıklı olur. bu arada farları felan sokuceksiniz baska türlü xenonu takmanız imkansızdır. cünkü balastı farın icine koyucaksınız + kablolarını felan geciriceksiniz yani imkansız tamponu indirmeden farları sokmeden xenon montajı :)

evet tamponu sökmeyi başardım fakat far nasıl sökülecek.bi de bunu anlatırsanız bu işi kendim yaparım :halay

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet tamponu sökmeyi başardım fakat far nasıl sökülecek.bi de bunu anlatırsanız bu işi kendim yaparım :halay

soktunuz ama tekrar takınca eskisi gibi tamı tamına oturmayacaktır bari servise goturup tamponu tekrar taktırın :) xenonuda kendiniz takmayın derim ben bilen biri illa vardır koskoca karsta farlarda önce üstündeki vidaları sokuceksiniz sonra farların altında bi vida daha var onu sokuceksiniz sonrası allah kerim anlatmakla olmaz burdan :)

erdemzal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
soktunuz ama tekrar takınca eskisi gibi tamı tamına oturmayacaktır bari servise goturup tamponu tekrar taktırın :) xenonuda kendiniz takmayın derim ben bilen biri illa vardır koskoca karsta farlarda önce üstündeki vidaları sokuceksiniz sonra farların altında bi vida daha var onu sokuceksiniz sonrası allah kerim anlatmakla olmaz burdan :)

onu da başardım ama evet xenon işi biraz zor sanırım :)
tampon tam oturdu belkide şanstı :D

erdemzal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Son düzenleme: