Megane 2 için xenon beyne zarar verir mi?

acilcagri

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar mrb.aranıza az önce katıldım.
merak ettiğim :servise xenon far yaptırmak isteidğimi söylediğimde bana xenon araç beynine zarar veriyor denildi.
ne kadar doğru bu??

hoşgeldin öncelikle.
garanti veriyorum iddaa ediyorum alakası yok! hiçbir zarar vermiyor. bundan onceki arabam 2005 megane II HB authentic 1.4 idi. taktım xenon ları hepsiburadadan aldım monza marka, sanayide benim elektirikçime taktırdım ( servise değil) it gibiydi :) ayrıca servis bu şeylerle uğraşmak istemiyor. sen tanıdığın ya da burda forumda çok değerli bilgili insanlar var onların yardımıyla bir elektirikçi bul taktır. aklında kalmasın...

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoşgeldin öncelikle.
garanti veriyorum iddaa ediyorum alakası yok! hiçbir zarar vermiyor. bundan onceki arabam 2005 megane II HB authentic 1.4 idi. taktım xenon ları hepsiburadadan aldım monza marka, sanayide benim elektirikçime taktırdım ( servise değil) it gibiydi :) ayrıca servis bu şeylerle uğraşmak istemiyor. sen tanıdığın ya da burda forumda çok değerli bilgili insanlar var onların yardımıyla bir elektirikçi bul taktır. aklında kalmasın...

:eyv servise fabrikadan diyorlar milleti korkutun dısardan yaptırmasınlar arabalara bişey siz yapın sömürün soyup sogana cevirin milleti diyorlar :) dogru montaj dogru kit oldugu sürece en ufak sıkıntı cıkarmaz uzun yıllar kullanabilirsiniz :eyv

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
peki kısalar için de moda car alsam olur mu.bunun h7 sini

olur tabi bu verdigimde dijital :eyv ama ben genede space öneririm :eyv 100 tl verceginize buna 60 70 daha verip daha kalitelisi ve ince balastlı alırsanız yer sıkıntınız olmaz cünkü normal balastlara gore cok ince spacelerinki yer bulmanız daha kolaylasır autovisionların bayagı kalın balastı cunku :D

erdemzal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
olur tabi bu verdigimde dijital :eyv ama ben genede space öneririm :eyv 100 tl verceginize buna 60 70 daha verip daha kalitelisi ve ince balastlı alırsanız yer sıkıntınız olmaz cünkü normal balastlara gore cok ince spacelerinki yer bulmanız daha kolaylasır autovisionların bayagı kalın balastı cunku :D

anladım ozaman space alıyorum.ayrıca şimdiye kadar verdiğin bilgiler için
de teşekkür ederim.bi gelip xenon u takmadığın kaldı çok sağol.

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
anladım ozaman space alıyorum.ayrıca şimdiye kadar verdiğin bilgiler için
de teşekkür ederim.bi gelip xenon u takmadığın kaldı çok sağol.

ben teşekkür ederim xenonsuz megane 2 kalmasın diye tüm amacım en dogru secimi yaparsınız spaceyle bana dua ediceksiniz kullanmaya basladıktan sonra :eyv

oguzberk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
xenon takıldığında aracın beyni arıza yapıyorsa!! neden fabrika çıkışlı yeni modellerde xenonlu araba var? Burada sorun şu hangi usta takacak ve hangi marka xenon yani kaliteli arıza yapmayan kendi arızalı olmayan xenon takılacak...Sakın rasgele bir ustaya değil tecrübe sahibi yaptığı iş daha önceki işlerinden refaranslı birine taktır...Etrafına kesin sorarak iyi bir usta bul..

oguzberk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
megane 2 Dinamik aracımda orjinal xenon kit vardı.arıza neticesinde orjinal pahallı olduğundan 150-200 çivarında xenon kit taktırmak istiyorum.aklıma takılan otomatik far yükseklik ayarı yeni orjinal olmayan kitle çalışacak mı?bilen var mı?