Megane 3 ile araniza katilmayi istiyorum yardım

Sessiz@Saglıkcı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar arkadaşlar, formda yenı uyeyım.. yaklasık 2.5 yıldır megane 2 kullanuyordum ondan oncekı aracımda clıo du. yanı renaulttan vaz gecemedım bır turlu..

sizlerden bir konuda yardım isteyecegim..

megane 3 1.6 ıcon modelı 2012 sıfır km arac ıcın 42 000 teklif aldım yeni makyajlı kasası.

sizce fıyat uygunmu ? bu paraya deger bır arac mı ?

lutfen bu konuda yardım edersenız cok sevnırım p.tesi yada salı aracı alacagım hımm

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
konunuzu üye tanımlarına taşıdım buraları doldurursanız sizi tanımış oluruz araç içinde uygun kullanan dostlarımız memnun.
İsim:
Soyisim:
Otomobilinizin Markası ve Modeli:
Meslek:
Tavsiye eden:
Renault Fan Club'ı Nereden Duydunuz:
Extra Eklemek İstedikleriniz:

Sessiz@Saglıkcı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
pekı fıyat bazında yorum yapabılırmısınız ? grı veya platin rengiydi.

Sessiz@Saglıkcı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
konunuzu üye tanımlarına taşıdım buraları doldurursanız sizi tanımış oluruz araç içinde uygun kullanan dostlarımız memnun.
İsim:
Soyisim:
Otomobilinizin Markası ve Modeli:
Meslek:
Tavsiye eden:
Renault Fan Club'ı Nereden Duydunuz:
Extra Eklemek İstedikleriniz:

fıyat konusunda takıldım.. acaba dızelmı tercıh etsem dıyorum o da fıyatı cok gelıyor

Sessiz@Saglıkcı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İsim: serdal
Soyisim:
Yaşadığı Yer: Manisa
Otomobilinizin Markası ve Modeli: 2008 megane 2 dun ıntıbarı ıle gelın ettım :)
Meslek: Saglık memuru
Tavsiye eden:
Renault Fan Club'ı Nereden Duydunuz: Donanımhaber.com mudavım uyesıyım.
Extra Eklemek İstedikleriniz: Konumu tasımayıpta sadece tanısma bolumune acın dıye pm atabılırdınız.. yenı uyeyız dıye hor gormeyın...

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İsim: serdal
Soyisim:
Yaşadığı Yer: Manisa
Otomobilinizin Markası ve Modeli: 2008 megane 2 dun ıntıbarı ıle gelın ettım :)
Meslek: Saglık memuru
Tavsiye eden:
Renault Fan Club'ı Nereden Duydunuz: Donanımhaber.com mudavım uyesıyım.
Extra Eklemek İstedikleriniz: Konumu tasımayıpta sadece tanısma bolumune acın dıye pm atabılırdınız.. yenı uyeyız dıye hor gormeyın...

Serdar bey ilk önce hoş geldiniz sizi hor görmedim konunuzu taşıdım ki uğraşmayın diye yanlış anlamayın yazdığım mesajda kötü bir şey yok
(konunuzu üye tanımlarına taşıdım buraları doldurursanız sizi tanımış oluruz araç içinde uygun kullanan dostlarımız memnun.)

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hoşgeldiniz fiyat kötü değil ancak temiz ikinci el almak bana her zaman daha mantıklı gelmiştir, bir önceki aracım megane 3'tü 35500e alıp bir sene sonra boyasız aldığım arabayı 4 parça boyalı+10000 km fazla yol yapmış şekilde 36500'e sattım sıkılırsanız zarar durumu asla olmaz :)

Sessiz@Saglıkcı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hoşgeldiniz fiyat kötü değil ancak temiz ikinci el almak bana her zaman daha mantıklı gelmiştir, bir önceki aracım megane 3'tü 35500e alıp bir sene sonra boyasız aldığım arabayı 4 parça boyalı+10000 km fazla yol yapmış şekilde 36500'e sattım sıkılırsanız zarar durumu asla olmaz :)

öncelikle teşekkur ederım yorumunuz ıcın.

açıkcası 3-5 bın lıra ıcın guvensız bır 2. el amak ıstemıyorum ki yanlıs anlasılmasın oyle sokaga atılacak bır param da yok :)

diğer bir konu ise model yılı 2012 ellerınde kalanı eritiyorlar o yuzden biraz cazip geldi..

arac donanım olarak en üstü sanırım ıcon modeli. yakıt konusunda uzerımı onu bılmyorum.. oncekı megane 2 aracımda aynı motordu hep lpg lı kullandım.. tabı bunda garanti vs. işin içerisine girecegi için 2 yıl dusunmuyorum lpg. ayrıca yılda 8-10 bın km arası ancak yapıyoruz. belkı bu rakama bıle zor ulasıyordur.

Sessiz@Saglıkcı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Serdar bey ilk önce hoş geldiniz sizi hor görmedim konunuzu taşıdım ki uğraşmayın diye yanlış anlamayın yazdığım mesajda kötü bir şey yok
(konunuzu üye tanımlarına taşıdım buraları doldurursanız sizi tanımış oluruz araç içinde uygun kullanan dostlarımız memnun.)

tşk ederım umarım bundan sonra buralarda oluruz :deli