Megane 3 ile araniza katilmayi istiyorum yardım

mertcan usta

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
icon u bu sene duydum, ben 2012 için full olanı privilege diye biliyorum.
Louis Renault dedem değildi :) ama ben renault dan şaşmam diye düşünüyorum bundan önce 2004 clio kullandım 250 binde maşallah tık yok, ben memnunum. Tabi bu şans meselesi kimisi alır hep sorun yaşar kimisi de hiç sorun yaşamaz. Ben meg almanızı tavsiye edebilirim ancak karar tabiki sizin.
Ben aracı alıp uzun süre kullanırım kısa süreli düşünmüyorum bi aksilik olmazsa. birde fiyatı indirmeyi deneyin mutlaka araç 2012 çünkü, ben 59 a aldım ama bi arkadaş aynı fiyata xenon far ve sunrooflu olanını almış. benim aldığım ilk sıfır araçdı, demekki daha pazarlık yapılabilirmiş.
Neyse umarım doğru kararı verirsiniz, şimdiden hayırlı olsun, hoşgeldiniz aramıza

Sessiz@Saglıkcı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
icon u bu sene duydum, ben 2012 için full olanı privilege diye biliyorum.
Louis Renault dedem değildi :) ama ben renault dan şaşmam diye düşünüyorum bundan önce 2004 clio kullandım 250 binde maşallah tık yok, ben memnunum. Tabi bu şans meselesi kimisi alır hep sorun yaşar kimisi de hiç sorun yaşamaz. Ben meg almanızı tavsiye edebilirim ancak karar tabiki sizin.
Ben aracı alıp uzun süre kullanırım kısa süreli düşünmüyorum bi aksilik olmazsa. birde fiyatı indirmeyi deneyin mutlaka araç 2012 çünkü, ben 59 a aldım ama bi arkadaş aynı fiyata xenon far ve sunrooflu olanını almış. benim aldığım ilk sıfır araçdı, demekki daha pazarlık yapılabilirmiş.
Neyse umarım doğru kararı verirsiniz, şimdiden hayırlı olsun, hoşgeldiniz aramıza

çok saolun.. renaultun araclarının arkasında durması ve bulundugum ılcede yetkılı servısının olması cok buyuk + benım ıcın.. tık dese solugu servıste alan bırıydım :)

bakalım ınsallah fıyatta uzmez p.tesı işlemler yapılıp salı teslım alırım aracımı :eyv

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sıfır araba almanızı tavsiye ederim. Zarar bile etseniz . Bayiden çıktığı andan itibaren kafanızda hiç bir soru işareti takılmadan kullanacaksınız.

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.6 motor a benim de kafam çok takılıyor çok yakar mı acaba çok üzer mi diye lpg ye karsı pek ılımlı değilim dizel de pahalı geliyor ama 1.6 yakıt değerlerine kafam çok takılıyor. babama 1.6 icon fluence aldırmayı düşünüyorum yakın zamanda ama yakıt işte kafamı kurcalıyor. konuyu ilgiyle takip edeceğim hımm

serkanaygün

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Almadan önce muhakkak başka birkaç bayiiden fiyat alın. Emin olun çok değişken oluyor fiyatlar. Ben şanzıman arızası olan arabamı takasa vererek sıfır megane 3 aldım. Bir bayi eski arabama 10 bin lira verdi, diğeri 13 bin, takasa girdiğim bayi ise 18 bine saydı arabamı. Aradaki fark bariz. 300 500 liralardan bahsetmiyoruz bile. Kafanızdaki modeli renault internet sitesinden girip istediğiniz donanımlarla vs. fiyatını hesaplayın, daha sonra bayilerle görüşüp sıkı bir pazarlık yapın sonuçtan memnun kalırsınız. Benim bir arkadaşım opelde standart araç fiyatının üzerine güzel bir pazarlıkla motor koruma, boya koruma, kasko ve 1 bakım için hediye çeki aldı. İşin özeti; GÜZEL PAZARLIK :)

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoş geldiniz keyifli forumlar..

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hosgeldnz keyfli forumlar herkes sizin gibi daha önce forum kullanmıs olarak gelmediği icin forumu kullanmakda gucluk ceken cok yenı uyemzı var [MENTION=13908]Onur GONULLU[/MENTION] kardesm o yuzden tasımıs konuyu.. yoksa yanlıs olmaz :)

Son düzenleme:

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aramıza hoşgeldiniz, keyifli forumlar..
Umarım kısa sürede istediğiniz araca sahip olursunuz..:eyv

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoşgeldin iyi forumlar