Megane 3 ile araniza katilmayi istiyorum yardım

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
8-10 için lpg değmez zaten yalnız garanti 2 değil 3 sene :) içiniz rahat edecekse tabi nasıl istiyosanız öyle alın önemli olan sizin rahatlığınız.Ben ayran gönüllü olduğum için her aldığım arabayı satarken zarar etmemek için 1-2 yaşında yeni araç alıyorum :)

19bao07

Bilgi Girilmemiş
bence fiyat gayet güzel , en üst donanım sonucta.. ekstraları varmı pekı aracın ? sunroof , bixenon gibi ?

batucan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1,6 atmosferik alacağıma 1.4 tce alırım yerinizde olsam...

purmol

Bilgi Girilmemiş
2012 de malesef ki icon diye bir model yok . Sonradan donanım adını değiştirdilerse aracın bilemem , ama normalde yok . Ve fiyat ı 41 e çekmeye çalışın çünki zaten ellerinde kalmış araç .

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoşgeldiniz, keyifli forumlar serdal :eyv aracınız şimdiden hayırlı olsun diyelim:)

Sessiz@Saglıkcı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoşgeldiniz, keyifli forumlar serdal :eyv aracınız şimdiden hayırlı olsun diyelim:)

teşekkurler hoşbulduk :) bakalım inşallah p.tesi yada salı olacak ama başka markamı olsun yoksa bununla yola devam edelimmi karmaşasındayım..

sizler yardımı ile bunuda aşacagımdan eminim :)

Sessiz@Saglıkcı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2012 de malesef ki icon diye bir model yok . Sonradan donanım adını değiştirdilerse aracın bilemem , ama normalde yok . Ve fiyat ı 41 e çekmeye çalışın çünki zaten ellerinde kalmış araç .

tam bılmıyorum aracı tanıtan yetkılı sadece evrak uzerınde model yılı bırısınde 2012 diğerinde 2013 yazacak dedi.. icon donanım oldugunu vurguladı..tabıkı bu konuda cok ıyı bılgı sahıbı degılım..

peki bu aracın 2. el fıyatları nasıl ? yanı 2012 model 5-10 bın km de temız bı aracın fıyatı nasıl ? yanı arada cok ucuk rakamlar yok degıl mı ? 3-4 bın ıcın de 2. el amak ıstemıyorum ve ilk sıfır aracım olacak :eek:

Sessiz@Saglıkcı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
8-10 için lpg değmez zaten yalnız garanti 2 değil 3 sene :) içiniz rahat edecekse tabi nasıl istiyosanız öyle alın önemli olan sizin rahatlığınız.Ben ayran gönüllü olduğum için her aldığım arabayı satarken zarar etmemek için 1-2 yaşında yeni araç alıyorum :)

megane 2 aracımı ılk sahıbınden 23 bın km de almıstım hep aklımdan gecen 4-5 yıl rahat bınerım mantıgı vardı fakat yınede cok uzun kaldı bende 2.5 yılı doldu ve dun satısı verdım :)