Megane 3 sabah ilk çalışma

ressam58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fren gayet iyi.Arabadan genel olarak şu olmamış dediğim inanın bişey yok.Herşey gayet hoş fakat işte yavaş yavaş tanıyorum.Bir önceki arabam opel vectra idi.Çok çektim ondan.Fakat bu megane 3 aldıktan sonra harbi insan hoş duygular yaşıyor.

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

bende de görünmüyo Ozan abi bilgine :D

aslında bendede görünmemesi lazım,nasıl oluyor bende anlamadım :),yüklediğim site geçici olarak arızalı ..

alp_toker

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
resim isterizzzzz :D benimde hedefimde cliomu (1.6 16v) satıp bunu almak var :D sabahki olaylar normal 8 yıldır bende bu araç sabahları tanıyamıyorum hala :D

TÜRKMEN

Yekta Tolga TÜRKMEN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende tavsiye ederim megane 3ü fluence almadan önce babama yalvarmıştım bunu alalım diye ama biraz geç kaldım dedi yaşını kastetti yani :)
resim isterizzzzz :D benimde hedefimde cliomu (1.6 16v) satıp bunu almak var :D sabahki olaylar normal 8 yıldır bende bu araç sabahları tanıyamıyorum hala :D

alp_toker

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende tavsiye ederim megane 3ü fluence almadan önce babama yalvarmıştım bunu alalım diye ama biraz geç kaldım dedi yaşını kastetti yani :)

aslında 1.5 dci tek kapı var sport olan 47bin tl cik :D onu da çok beğeniyorum benzinliden bi farkı yok, bakalım ilerde olur inş :D

alp_toker

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tek resim Ozan abi ...