Megane 4 - Rlink2 Car play ve ios özelliği

ferhat0316

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben böyle bir menü bulamadım. Yardımcı olur musunuz ? R-Link2 var bende.
Tlefon münüsnde akıllı telefon diye bi sekme var. Sadece iphone telefonlarda siriyi çalıştırıyor.

ferhat0316

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben böyle bir menü bulamadım. Yardımcı olur musunuz ? R-Link2 var bende.

ojLydQ.jpg

benim aracın mönüsü böyle ama youtubede megane 4 gt line bi araçta r-link tanıtımını izledim onda da yoktu. Ben aracı kasımd aldım siz ne zaman aldınız.

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benimki kadjar bende yok boyle akilli telefon yazan menu. 2015 Ağustos'ta aldim ben.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ferhat0316

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benimki kadjar bende yok boyle akilli telefon yazan menu. 2015 Ağustos'ta aldim ben.

Benim arkadaşımda kadjar ilk çıktığında 2015 yılında icon aldı. Onun arabasında da yok. Tahminime göre 2016 yılı sonu araçlarda bu özellik var. Bence servise bir sorun güncelleme ile bu özellik eklenebilir mi diye. Sizinkisine bu özellik eklenmezse o zaman carplayin sadece 2017 temmuz sonrası olan araçlarda olacağı sonucu çıkar.

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizde olmayacak büyük ihtimal.

kerim_elk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar anlaşılan 2017 öncesi araçlarda Car Play ve android auto özelliği desteklenmeyecek gibi duruyor. Mazeret olarak ta donanım seviyesi gösterilecek. Bence herkes şikayet açtırsın bu konu ile ilgili. En azından bizler için ilerleyen dönemde para ile satılacak harita güncellemeleri bedava verilebilir. Oysaki bu özellik olsa tak telefonu kullan güncel navigasyonu. Bu durumda mağdur edilmiş olmuyor muyuz?

Yeniçeri

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamun Aleyküm herkese merhaba. 17 haziran tarihinde Renault merkezi arayarak car play özelliğinin ne zaman geleceği, 2016 model megane 4 rlink sistemlerine yüklenip yüklenmeyeceği, şayet yüklenmez ise ücret karşılığında olup olamayacağı şeklinde 3 soru sordum. Bana döneceklerini söyleyerek kapattılar. Biraz önce genel merkezden rlink sistemleri ile ilgilenen Yusuf adında bir arkadaş aradı. Haziran ayı içerisinde Yeni bir güncelleme geleceğini bu paketin içinde olabileceğini söyledi. Fakat 2016 modellerde olup olmayacağı hakkındaki bilgiyi ancak güncelleme geldikten sonra öğrenebileceğimizi söyledi. Bakalım şunun şurası 10 gün kaldı göreceğiz

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamun Aleyküm herkese merhaba. 17 haziran tarihinde Renault merkezi arayarak car play özelliğinin ne zaman geleceği, 2016 model megane 4 rlink sistemlerine yüklenip yüklenmeyeceği, şayet yüklenmez ise ücret karşılığında olup olamayacağı şeklinde 3 soru sordum. Bana döneceklerini söyleyerek kapattılar. Biraz önce genel merkezden rlink sistemleri ile ilgilenen Yusuf adında bir arkadaş aradı. Haziran ayı içerisinde Yeni bir güncelleme geleceğini bu paketin içinde olabileceğini söyledi. Fakat 2016 modellerde olup olmayacağı hakkındaki bilgiyi ancak güncelleme geldikten sonra öğrenebileceğimizi söyledi. Bakalım şunun şurası 10 gün kaldı göreceğiz

Benim araç desteklemiyor ama insallah yakın donemde satılan araclara verirler. Çok ama çok kullanışlı. Superb kullanırken sonradan farkettiğim bir olay ve gelen mesajları okumasından mesaja sesli olarak verdiğiniz cevabı metine dönüştürerek yollamasından tutunda haritaya kadar pek çok işlevsel ve kullanışlı özellikler var. Bunlara ek olarak özellikle apple kendi stok haritalarını geliştirirse araçlardaki navigasyon olayını ortadan kaldırır.

"Hızlı yanıt alabilmek için alıntı yaparak cevaplayınız"

papyon34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim araç 2016 ıcon benim araçta da akıllı telefon menüsü var ama aktif değil resmini atıcam ama geçersiz dosya tipi diyor bu resim yüklemesini nasıl yapıyorsunuz