ygt

Yiğit GÜLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok güzel olmuş anlatım ellerinize sağlık.

Bende de sağ kelebek bazen çalışıyor bazende çalışmıyordu, dün el attım koltukları sökmeden kelebek camını söktüm,ön emniyet kemerini söktüm, arka koltuğu yatırdım, arka kelebek camı tarafındaki plastik aksamın tırnaklarını dikkatlice çıkarttım. Elim uzanacağı kadar araladım ve motora ulaştım söktüm, gres yağını yeniledim, elektrik aksamı yağ içindeydi, iyice temizledim (bazen çalışıp bazen çalışmaması kesinlikle bu yüzdendi) şimdi sapasağlam çalışıyor.

Yol gösterdiğiniz için teşekkürler.

yararım dokunduysa ne mutlu bana serkan abi dediğim gibi benim anlattıgımda bir yontem geri kalanı sizin el becerinizle yapıcağınız

tahtelbahir

Evren MERCAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

yararım dokunduysa ne mutlu bana serkan abi dediğim gibi benim anlattıgımda bir yontem geri kalanı sizin el becerinizle yapıcağınız
Yiğit bende teşekkür ederim. Sayende Burak Dinler ve Mert Hitay ile beraber 7 saatte temizledik, yerine taktık. Epeyi yordu bizi, elimizde gerekli olabilecek her malzeme yoktu. Şimdi biraz sesli de olsa kelebek camlarım çalışıyor..Minnettarız..

ygt

Yiğit GÜLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yiğit bende teşekkür ederim. Sayende Burak Dinler ve Mert Hitay ile beraber 7 saatte temizledik, yerine taktık. Epeyi yordu bizi, elimizde gerekli olabilecek her malzeme yoktu. Şimdi biraz sesli de olsa kelebek camlarım çalışıyor..Minnettarız..
evren abi olduysa ne mutlu bana güle güle kullan

efesec

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam,

ben işi yarıda bıraktım maalesef. alt kapağı çıkartamadım, emniyet kemerinin bulunduğu orta direği de sökemedim. uzun uğraşları bir kenara itip tekrar topladım dağıttıklarımı.

çok yorucuydu. kapalı garaj istiyorum. :) rahat rahat çalışayım orada

hakanbalkaya

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam,

ben işi yarıda bıraktım maalesef. alt kapağı çıkartamadım, emniyet kemerinin bulunduğu orta direği de sökemedim. uzun uğraşları bir kenara itip tekrar topladım dağıttıklarımı.

çok yorucuydu. kapalı garaj istiyorum. :) rahat rahat çalışayım orada

aslında söküp takmak çok basip ben 12-13 def söküp taktım döşemeleri. :D

hakanbalkaya

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hakanım sen insan mısın bazen düşünüyom hep hayrette brakıyon bizleriii...:D naptın kardeş12-23 defa:D

abi baksana bu uygulamayı hangi insan evladı yapar allah aşkına :D
http://www.renaultfanclub.com/rs-co...tavan-taban-ve-koltuk-dosemesi-temizligi.html
http://www.renaultfanclub.com/renau...ane-coupe-revizyon-izolasyon-28-dc-619-a.html

pitbull

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
harika paylaşım.teşekkürler.geçen haftadan beri benimde sağ arka çalışmıyor.birde tam kapatırken tak diye geri atıyor anlamadım baktırmam lazım.

bohem

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bendeki sorunun aynısı motorun üstüne oturan kolların içi yalama oluyor orada motor boşa dönüyor kolu sök içini palstik yada çelik yapştırıcı ile doldur yatağını motorun üstüne oturacak şekilde hafif rendele alıştır tamamdır

efesec

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aslında söküp takmak çok basip ben 12-13 def söküp taktım döşemeleri. :D

Sen İzmir'de olduğun bigün el atalım inan olmuyor Olmayınca olmuyor napalım...