mert hitay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mertcim, bizim burak dinler zehir gibi adam...Onunla beraber oturup sökelim. Epeyi işçilik gözüküyor. Ama yapacaz...Yaz bitmeden yapalım şunları

babama söyledim simdi kelebekleri ben yapıcam diye sunroof'cuyla konuşmuş o fiyata kelebekleride çıkarırım demiş adam bu 1-2 hafta içinde yaptırıyorum ikisinide :) Burak abi gelsin oturur yaparız seninkini çok aşırı zorda gözükmüyor yarım günde hallederiz bir bu işi :eyv

ygt

Yiğit GÜLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
babama söyledim simdi kelebekleri ben yapıcam diye sunroof'cuyla konuşmuş o fiyata kelebekleride çıkarırım demiş adam bu 1-2 hafta içinde yaptırıyorum ikisinide :) Burak abi gelsin oturur yaparız seninkini çok aşırı zorda gözükmüyor yarım günde hallederiz bir bu işi :eyv

MERT NE YAPTIN YARIM GÜN MAX SÖK TAK 2 SAAT:d

mert hitay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

MERT NE YAPTIN YARIM GÜN MAX SÖK TAK 2 SAAT:d

yarım günde sunroof'u açıp istanbul ekibini toplayım birde buluşma yapmakta var yiğit abi hehe

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yiğit abi emeğine sağlık çok iyi olmuş :)

atagunozaydin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yiğit hocam emeğine palaşımına sağlık..benimde kelebekler çalışmıyor, tabi kendi başıma bu işlemleri yapmaya cesaret edebilirmiyim bilemiyorum..en azından ufkumuzu açtın, tekrar teşekkür ediyorum..

ygt

Yiğit GÜLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yiğit hocam emeğine palaşımına sağlık..benimde kelebekler çalışmıyor, tabi kendi başıma bu işlemleri yapmaya cesaret edebilirmiyim bilemiyorum..en azından ufkumuzu açtın, tekrar teşekkür ediyorum..

abim korkucak bisey yok merak etmeyın

Z_Olcay

Merhum Zihni Olcay ATAGÜL-RİZE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eline Sağlık usta :)

mert

Mert Kaan BAYKAL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ortak elıne saglık;)

tahtelbahir

Evren MERCAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tamamdır, haftaya girişiriz operasyona...

Edessar

Melih UĞUR-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok güzel anlatmışsın bundan iyisi şamda kayısı atgünozaydın beyinde dediği gibi bende bu işe girişecek cesareti bulamam ama cesareti olana süper bir klavuz olmuş....ellerine sağlık