Megane II Rs Lpg Dönüşümü

ilhan*

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
nacizane fikrim rs'lere lpg takılmamalı. yazık etme arabana rs candır cana kıyma

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benimde fikrim takılmamalı ama madem kafaya konmuş. ankaradada afr gözlemleyerek ayar yapan tek yer quatro garajsa oraya gitmek zorunda aracını seviyorsa.

açıkcası söyliyeyim afr gözetilmeden yapılacak hiç bir lpg ayarı aracına iyi gelmeyecek. sen sadece ekonomiden sevineceksin. ama zamanla segmanların su koyverecek. aracın arada bi saçma salak hatalar verecek. v.s v.s zamanla ahh ahh gökhanrs bişiler söyledide ben umursamadım bildiğimi okudum diyeceksin eninde sonunda.

he birde arabana normal megane 2 muamelesi yapacaklar. sen ısrarla bu araba 225 beygir şöyle gidiyo böyle gidiyo dedice onlar vauvv filan diyecek içlerinden de hadi len kamil bildiğin megane iki işte. 1 turbo takmışlar bi halt sanıyon kendini gibisinden düşünecek karşındaki sen hissetmesende. sanayideyim ordan biliyorum ciğerlerini.

o yüzden AFR nin anlamını bilene git. yada sen bilin sonra uyarmadı deme.

Son düzenleme:

Ayberk0616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Quattro garage a git orada lpg montajı yapıyorlar atikerin büyük regülatörlü kitleri var hem uygun fiyata hemde güzel montaj olur :)

TunaRs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yaz okulunda olduğum için sanayiye gidecek vaktim yok bu 2 hafta boyunca. Cumartesi günü de açıkmış quattro garage yarın telefonla görüşüp bi bilgi alıp cumartesi de gideyim o zaman :) Ben şu an en ucuzu olsun gibi bi kaygı gütmüyorum tabiki bi an öyle anlaşıldı ama sadece bütçem ortalama 2000tl kadar. Zaten gidip konuştuktan sonra diğerleri aklıma yatmassa kalanı da taksitle filan kapatırım.

Ayberk0616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Quattro garage a git oradan gerekli bilgiyi alırsın
Atiker bayisi aynı zamanda atikerin 200hp üstü araçlar için büyük bi regülatörü var o sistemle montaj olduğunda sıkıntı çekiceğini zannetmiyorum

zerqcool

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şaşmazda enc lovato bayi var iyi olduğunu biliyorum bir çok arkadaş orada taktırmıştı.. jest sosyal tesislerin girişinde..internetten bi bakın ulaşamazsanız bende telefonu olacaktı özelden yazarım