Megane III Direksiyon ve vites topuzu değişti

NB725

Necip BAYRAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
konuyla ilgisi yok ama bir sorum var güray bey; öncellikle magane'nınıza maşallah allah kaza bela vermesin, ön panjur çerçevelerini sonradanmı taktırdınız yada orjinalmi bende düşünüyorum tavsiyen varsa sevinirim

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
konuyla ilgisi yok ama bir sorum var güray bey; öncellikle magane'nınıza maşallah allah kaza bela vermesin, ön panjur çerçevelerini sonradanmı taktırdınız yada orjinalmi bende düşünüyorum tavsiyen varsa sevinirim

Aracımı alırken + opsiyon olarak almıştım 400 TL ye kasko ve garantiye dahil oldu ama boyle istemezseniz sahibinden.com da filan var 150 TL civarında taktirtabilirsin dışarıdan

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:

NB725

Necip BAYRAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracımı alırken + opsiyon olarak almıştım 400 TL ye kasko ve garantiye dahil oldu ama boyle istemezseniz sahibinden.com da filan var 150 TL civarında taktirtabilirsin dışarıdan

sahibinden de var evet bi kişide gördm ama beğenmedim, hem montaj kötü hemde malzeme

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende bi ara gidip değiştireceğim ikinciye.

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

sahibinden de var evet bi kişide gördm ama beğenmedim, hem montaj kötü hemde malzeme

Bencede serviste yaptırman daha iyi olur diye düşünüyorum en azından garanti altında oluyor filan daha iyi

Sent from my iPhone using Tapatalk

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
alla allaaa yeni malzemelermi kalitesiz anlamıyorum bizim araba 2001 model soyulmadan eser yok....

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
alla allaaa yeni malzemelermi kalitesiz anlamıyorum bizim araba 2001 model soyulmadan eser yok....

Fluence ve Megane III'lerde bu sorun var Burak abi sorun olmayan yok denecek kadar azdır sanırım belkide hiç yoktur :D

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güle güle kullanın

ce_dribble

Damla Ş,
Bilgi Girilmemiş
ayyy aynı sorun bende de var... güya sport edition ayağına direksiyon deri kaplama mı ne coupelar gibi... ama sürekli sol elimle kullandığım üst tarafında soyulma başladı... gidip garantiden değiştirticem ben de... he bi de öten emniyet kemeri tokası var ki onu da sipariş ettirdim servise gidip değiştirticem birara...

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
3 sene dolacak hala değişmedi ne direksiyon ne vites topuzu :D
Ama el freni ve vites körüğü yırtıldı değiştircem onları :)