Megane III Direksiyon ve vites topuzu değişti

bjk34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
50.000 tl ver araba al.6 ayda bir direksiyon değiştir.Bu nasıl bir kalite kontroldür.Garantiden değişmesi bile bence olayı affettirmiyor.

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
5 senedir bizde hiç değişmedi :D Seninkide hayırlı olsun :D :dans

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
servis garantiden değiştiriyor değiştirmesine de taktığı parçalar yine aynı materyallerden üretilmiş.. garanti bitene kadar sen rahatsın, bittikten sonra reno rahat..
megane1'lerin deri direksiyonları rahat 10 yıl gidiyor herhalde.. zaman geçtikçe kalite artacağına, düşmüş..

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
yumuşak deri malzeme malesef heman yıpranıyo... ter ve dırnak takılması çok etkılı oluyo... :slc kılıf alıp takcan, yada orta sert kılıf kaplatcan... başka yerlerde sorun olmasın da ...cenker

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
servis garantiden değiştiriyor değiştirmesine de taktığı parçalar yine aynı materyallerden üretilmiş.. garanti bitene kadar sen rahatsın, bittikten sonra reno rahat..
megane1'lerin deri direksiyonları rahat 10 yıl gidiyor herhalde.. zaman geçtikçe kalite artacağına, düşmüş..
Serviste değişen parça 2 yıl garantili olduğu için garanti bitse de değişim olduysa problem yok yine değiştiriyorlar :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın

Serviste değişen parça 2 yıl garantili olduğu için garanti bitse de değişim olduysa problem yok yine değiştiriyorlar :)
O iş öyle değil işte,garanti bittiği gün takılan parçanın da garantisi bitiyor kardeşim,ücretli değiştirirsen 2 sene garantisi oluyor.
Renault'un bu konuda müşterilerini mağdur etmeyeceğine eminim,garanti bitse de kronik bir sorun olduğu için ücretsiz değişim yapacaktır...

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O iş öyle değil işte,garanti bittiği gün takılan parçanın da garantisi bitiyor kardeşim,ücretli değiştirirsen 2 sene garantisi oluyor.
Renault'un bu konuda müşterilerini mağdur etmeyeceğine eminim,garanti bitse de kronik bir sorun olduğu için ücretsiz değişim yapacaktır...
Ben öyle biliyordum valla, uyanıklıklara bak sen :D
Bence de değiştirirler abi her araba aynı sorunla geliyor isyan çıkar valla :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın

Ben öyle biliyordum valla, uyanıklıklara bak sen :D
Bence de değiştirirler abi her araba aynı sorunla geliyor isyan çıkar valla :)
Garantinin son günü bir parçayı değiştirseler bile,1 gün sonra garantiye girmiyor...

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
diğer araçlar da da oluyor tam bir yalan kardeşim bilgin olsun ve hayırlı olsun yenilerin