Megane III Direksiyon ve vites topuzu değişti

Sedat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu modeller böyle hesabı :)

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
3 sene dolacak hala değişmedi ne direksiyon ne vites topuzu :D
Ama el freni ve vites körüğü yırtıldı değiştircem onları :)

Senin aracın dynamique bu sorunun privelegelarda olduğunu biliyorum ama emin değilim :D

ayyy aynı sorun bende de var... güya sport edition ayağına direksiyon deri kaplama mı ne coupelar gibi... ama sürekli sol elimle kullandığım üst tarafında soyulma başladı... gidip garantiden değiştirticem ben de... he bi de öten emniyet kemeri tokası var ki onu da sipariş ettirdim servise gidip değiştirticem birara...

Emniyet kemeri tokası sorunu aynen bende de var bir ara bende değiştireceğim gacır gucur ediyor sürekli :D

diğer araçlar da da oluyor tam bir yalan kardeşim bilgin olsun ve hayırlı olsun yenilerin

Abi zaten inanmamıştım yani :D

Güzellik yapsa ne olacak Furkan sıfır arabada direksiyon soyuluyo var mı böyle bi iş

Aynen Sedat abi aynen...

Son düzenleme:

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Senin aracın dynamique bu sorunun privelegelarda olduğunu biliyorum ama emin değilim :D
ce_dribble Damla ablanın araç sport edition, direksiyon dynamique'lerle aynı fakat onda da soyulma var :)
(ben Renaultolog :) )

Sedat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
birbirinizin hesaplarını mı kullanıyosunuz? abla demeyin bana be :) 27 yaşındayım ben daha :p zaten yaş komplexim var :D

Muhtemelen beraber aynı mekandalar. Giriş çıkış yapmamak için yazıyolar. Abla konusuda saygıdandır yoksa bi art niyet yoktur

ce_dribble

Damla Ş,
Bilgi Girilmemiş

Muhtemelen beraber aynı mekandalar. Giriş çıkış yapmamak için yazıyolar. Abla konusuda saygıdandır yoksa bi art niyet yoktur
art niyet olduğunu düşünmedim ben de zaten :) ama abla demesin :) kendimi yaşlı hissediyorum :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
birbirinizin hesaplarını mı kullanıyosunuz? abla demeyin bana be :) 27 yaşındayım ben daha :p zaten yaş komplexim var :D
Devran ve Furkan aynı yerdelermiş,az sonra yanıma gelecekler,sana abla dedikleri için kulaklarını çekeyim mi Damla...:D

ce_dribble

Damla Ş,
Bilgi Girilmemiş
Devran ve Furkan aynı yerdelermiş,az sonra yanıma gelecekler,sana abla dedikleri için kulaklarını çekeyim mi Damla...:D
çek abi :) ordan bakınca çok "abla" gibi mi duruyorum?? tamam biraz iri kıyım olabilirim ama korkmaya gerek yok heheh