Megane III Ses sistemi yapıldı

daghan--d.e.k.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim arkadaslar acemiliğime geldi biraz sanırım bu elektrik otomatik kesme olayınıda iyi bir yerde yaptirtmayi düşünüyorum o sırada componentlere de el atayım o zaman... Tesekkurler yorumlarınız icin :)

Tapatalk

kesinlikle kardeşim zaten o zaman müzik dinlediğini anlayacaksın ve zaten inan o hoparlörleri değiştiriken gördüğünde şaşıracaksın :) .. ve bu arada 13cm kapı içleri ama 16 uyduruluyor. geri dönüşüde mevcut ama dediğin gibi sen önce tesisatçını değiştir..

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güle güle kullan. Hevesini al önce sonra bulursun daha iyi bir usta düzelttirirsin (-) olan yerleri

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kesinlikle kardeşim zaten o zaman müzik dinlediğini anlayacaksın ve zaten inan o hoparlörleri değiştiriken gördüğünde şaşıracaksın :) .. ve bu arada 13cm kapı içleri ama 16 uyduruluyor. geri dönüşüde mevcut ama dediğin gibi sen önce tesisatçını değiştir..

Sağol kardeşim eyvallah aynen böyle yapacağım bende arıyorum işte iyi bir tesisatçı :)

güle güle kullan. Hevesini al önce sonra bulursun daha iyi bir usta düzelttirirsin (-) olan yerleri

Sağol abi :)

yns4404

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayirli olsun!!! rms saglik :))

alper5

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tesisatla ilgili konu açılmışken sormak isterim megane kapılarına 16 cm Focal krx2 takılabiliniyor mu?

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tesisatla ilgili konu açılmışken sormak isterim megane kapılarına 16 cm Focal krx2 takılabiliniyor mu?

Valla dağhan 16cm uydurabiliyor dedi ama bilmiyorum...

gaviscon

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
HAYIRLI OLSUN SES SİSTEMİN .. BENDE BİRŞEYLER YAPMAYA ÇALIŞTIM .
ORJİNAL TEYP
2 ADET DECK DÖNÜŞTÜRÜCÜ
XETEC 172.5 5 KANAL ANFİ
HERTZ HSK 165.3
JBL GTO 938
POWERBASS SLIM SUBWOOFER S-12TD
ÖN KAPILARA BENİ BİRAZ UĞRAŞTIRDI : http://www.youtube.com/watch?v=_5giBC0DNf0

gggkhn

Gökhan ÇETİNKAYA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anladım yani seste sorun yok dediğim gibi bir tek hoşuma gitmeyen otomatik elektriği kesmemesi onu da artık İzmir'de bir kaç yere sorarak halledebilirim diye düşünüyorum, zaten component istemiyordum
Bence en acilinden iyi bir tesisatcıya git olayı düzelttir o yapan kişi kontak elektirigini sokette bulamadıysa daha cok hatası vardır bence en kısa zamanda göster bi yere

anidem

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeni konu açmamak adına konuyu hortlatıyorum ama yardımlarınıza ve fikirlerinize ihtiyacım var.Aracım megane 3 sport tourer exp. paket.Duyduğum sesi biraz daha iyileştirmek istiyorum hoparlör değiştirerek bir sonuç alabilirmiyim yada nasıl bir şey önerirsiniz.bangır bangır bas dinlemek değil amacım basıda tizide temiz bir şekilde alayım bana yeterli.fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.Ana ünite için navigold vs alternatifler var ama pek memnun kalınmamış sanırım.orjinal üniteyle devam edebilirim.