Megane III Ses sistemi yapıldı

anidem

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yokmu arkadaşlar yardımcı olabilecek olan kimse

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeni konu açmamak adına konuyu hortlatıyorum ama yardımlarınıza ve fikirlerinize ihtiyacım var.Aracım megane 3 sport tourer exp. paket.Duyduğum sesi biraz daha iyileştirmek istiyorum hoparlör değiştirerek bir sonuç alabilirmiyim yada nasıl bir şey önerirsiniz.bangır bangır bas dinlemek değil amacım basıda tizide temiz bir şekilde alayım bana yeterli.fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.Ana ünite için navigold vs alternatifler var ama pek memnun kalınmamış sanırım.orjinal üniteyle devam edebilirim.

Sadece hoparlör değişimi ile seste bir iyileştirme elde edemezsiniz. Bass istemiyorsanız yapacağınız tek şey iyi bir amfi ile iyi bir komponent takımı almaktır.

anidem

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maliyeti ne olur ve marka önerisi almam lazım.bildiğim kadarıyla bizim kapılar 13cm.

velituncez

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben de ses sistemi taktirmak istiyorum ama kablolarin gecmesi icin alt dosemenin kalmasi kafami karistirdi. Orjinalligin bozulmasini istemiyorum. Elimde amfi de var ne yapacagima karar veremedim.

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Ben de ses sistemi taktirmak istiyorum ama kablolarin gecmesi icin alt dosemenin kalmasi kafami karistirdi. Orjinalligin bozulmasini istemiyorum. Elimde amfi de var ne yapacagima karar veremedim.

Dostum döşemelerin hepsini komple kaldırmıyorlar sadece kabloyu geçiriyorlar o kadar takılmalık bir durum değil dert etme :D

velituncez

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dostum döşemelerin hepsini komple kaldırmıyorlar sadece kabloyu geçiriyorlar o kadar takılmalık bir durum değil dert etme :D
Kapilari yanindan geciriyorlarmisda ama doseme yapistirma mi acaba yoksa gecmeli bir sistemi var ? Onu bilmedigim icin kafama takildi. Tekrar kalkar diye. Biarkadasdagordum kenarlar hep kalkikti. Ama bu iscilikle alakali bi durum galiba.

anidem

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Kapilari yanindan geciriyorlarmisda ama doseme yapistirma mi acaba yoksa gecmeli bir sistemi var ? Onu bilmedigim icin kafama takildi. Tekrar kalkar diye. Biarkadasdagordum kenarlar hep kalkikti. Ama bu iscilikle alakali bi durum galiba.

kesinlikle işçilik ile alakalı bir durum kapılara giden kablolar göğüsten kapıların orjinal kablolarının geçtiği yerden geçiriyorlar ve hepsi geçmeli sistem yani ekstra bir delik vs uygulanmıyor aracına hiç kafanı yorma varsa kafanda öyle bir plan git bir tesisatcıya 1 saatte hallediyorlar :D

anidem

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar yokmu tavsiye öneri verebilecek olan.orjinal ana ünite ile iyi ses alınabilirmi.malum bizim megane 3 araçlarda çin malları dışında pek bir ana ünite yok.mid takım için anfi önerisi hem uygun hem kaliteli ne önerirsiniz.