Megane IV GİZLİ ÖZELLİKLER

z_atropin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Forumda hep beraber bazı problem ve özelliklerden bahsediyorduk bütün bu problem ve özelliklerin bir çözümünü yapmışlar OBD 2 ve DT4ALL programıyla bu işlemi aramızda yapan veya yaptıran oldu mu?
- spor mod suni motor sesi 6 farklı ses
- hareket halinde video oynatma
- Android Auto ve carplay bağlantısı
- lastik basınçlarını bar cinsinden gösterim 32-34
- dönüşe duyarlı sis farı
- sinyaller ve geri vites ve sis için LED lamba özelliği gibi video linki alttadır yorumlarınızı bekliyorum

https://youtu.be/leIw4SrbVAw

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu programı biliyorum.yurtdisindan elm327 siparişi verdim gelince kendi aracımda denicem tabi clio 4.yabancı forumlarda bir çok bilgi var.uygun bir cihaz ve ddt4all programıyla birçok parametreye ulaşıp değiştirebiliyorsunuz.

z_atropin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende AliExpress ten OBD 2 ELM 327 cihazını sipariş ettim denemek istiyorum...sadece USB olursa daha iyi olur diyorlar bir de PİC18F25k80 chipli olması gerekiyormuş

papyon34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende AliExpress ten OBD 2 ELM 327 cihazını sipariş ettim denemek istiyorum...sadece USB olursa daha iyi olur diyorlar bir de PİC18F25k80 chipli olması gerekiyormuş
AliExpress ten alınan cihazlar sahte çıkıyor işlem yapılamıyor ve dediğiniz bu özelliklerin hepsini ben kendi aracımda açtım

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yanlış cihaz alırsanız çalışmaz.uygun çipli olması lazım.tr den alınma 2 cihaz var 2 side çalışmıyor sözde onlarda elm 327 ama sadece ariza ışığı okuyup silebiliyor.

Teknisyen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yanlış cihaz alırsanız çalışmaz.uygun çipli olması lazım.tr den alınma 2 cihaz var 2 side çalışmıyor sözde onlarda elm 327 ama sadece ariza ışığı okuyup silebiliyor.

Hocam doğru cihaz için tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı? Yada hangi ürün doğru oluyor bu konuda bilgi verebilir misiniz?

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yukarıda yazılı olan pic18f25k80 çipi olacak versiyon en fazla 1.5 olmalı.usb olursa daha iyi.en önemlisi urun yorumlarını okuyun ddt4all uyumlu çalışıp çalışmadığı yazıyorlar.turkiyede bu kriterde urun bulamadım adam satıyor ama,sattığı üründen bihaber.icindeki cipi soruyorum o ne diyor satıcı.malesef tr de genel eksiklik bir işi yapıyorsa biraz araştır ama yok işte adam patates satar gibi satıyor.

nhtklc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben ali expreste aldim.tum özellikleri de actim.youtube de pro car adlı hesapta nasıl yapılacağı anlatılıyor