Megane IV GİZLİ ÖZELLİKLER

AŞiKaR

Reşit Karataş , 2013 Fluence dCi,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Facebookda Megane 4 Garaj Grubunda Dosyalar Kısmında Detaylı Anlatım Var Cihazınız Var İse Sizde Açabilirsiniz Gaziantepde Olanlar ve Açtırmak İsteyenlere Cüzi Bir Miktar Karşılığında Yardımcı Olurum...

mrcfen27

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Facebookda Megane 4 Garaj Grubunda Dosyalar Kısmında Detaylı Anlatım Var Cihazınız Var İse Sizde Açabilirsiniz Gaziantepde Olanlar ve Açtırmak İsteyenlere Cüzi Bir Miktar Karşılığında Yardımcı Olurum...

reşitbey bende gaziantepteyim öğretmenim tlf no alabilirmiyim

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli

asgeda

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu işi yapmış arkadaşlara bir sorum olacak,

Benim Wifi ELM 037 var onunla sadece ekran karşılamayı RS yapabildim, diğer işlemleri yapamadım çokta denemedim fakat ekranı yaptığım şekilde aynı işlemleri diğer özellikleri açmak içinde denedim olmadı. Acaba ELM cihazının çipinden olabilir mi? Sizce yenisini sipariş etmelimiyim, yoksa yaptığım işlemleri tekrar bir gözden geçirmelimiyim?

Bu hususta tecrübeli arkadaşlar vardır diye düşünüyorum. Bende durum bu :)

papyon34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
rs karşılamayı açtıysanız diğerlerini de açar işlemi yaparken yanlış birşey yapıyorsunuzdur ondan açmıyor

agressif

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar Wifi ELM327 cihazı aldım fakat internette bulduğum videolarda pcnin wirelles aratmasında winobd diye bir bağlandı çıkıyor fakat bendeki cihazı araca bağladığımda wifi arattığım vakit bir türlü wifiobd gelmiyor :(

scale

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orijinal her zaman iyidir. Beyni yakacaksınız bir anda yüklerken elektrik gidecek sonra uğraş dur

sharkemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orijinal her zaman iyidir. Beyni yakacaksınız bir anda yüklerken elektrik gidecek sonra uğraş dur

beyni yakacak bir durum yok ayrıca bu özellikleri açmak aracın orjinalliğini bozmaz sadece cimri renault un uygulamış olduğu kısıtlamaları ortadan kalkar beyin yanması yazılımla olmaz kardeşim sadece renault değil birçok aracın bu tür özellikleriyle uğraştım hiç beyni yanan görmedim