Megane IV GİZLİ ÖZELLİKLER

scale

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
beyni yakacak bir durum yok ayrıca bu özellikleri açmak aracın orjinalliğini bozmaz sadece cimri renault un uygulamış olduğu kısıtlamaları ortadan kalkar beyin yanması yazılımla olmaz kardeşim sadece renault değil birçok aracın bu tür özellikleriyle uğraştım hiç beyni yanan görmedim

Bu işten maddi kazanç sağlayanlar var o yüzden öyle denir . Her zaman risk var. En ufak hata binlerce düzeltilemez hatalara sebep olur. 1000-2000 fazla verin orijinal olsun herşey

scale

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fazla para verişte full özellik alan enayi mi yani

asgeda

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sizlere ilginç bir sorun anlatayım herkesin başına gelmez :)

1 ay önce bu özellikleri açmak için uğraştım fakat bilmediğim kısımlara dokunmadım ve sonuç olarak sadece ekran açılış değişti başkada bir şey olmadı. Sonrasında iyice öğrenmeden tekrar girişmedim ve öğrendiğimi sandığım bir gün tekrar yaptım ve RLink resetledim. Netice olarak özellikler açıldı fakat bir şey kayboldu :) Multisense özellik RLİNK ekranından yok oldu tamamen. El fren butonunun yanındaki kısayol düğmesine basınca da navigasyonu açıyor. Şuan araç comfort modda kaldı :) Şimdi bu sorunu nasıl çözerim onu düşünüyorum, tabiki en son çare serviste programın tekrar atılması olacak ancak kendim çözmeliyim :)

scale

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sizlere ilginç bir sorun anlatayım herkesin başına gelmez :)

1 ay önce bu özellikleri açmak için uğraştım fakat bilmediğim kısımlara dokunmadım ve sonuç olarak sadece ekran açılış değişti başkada bir şey olmadı. Sonrasında iyice öğrenmeden tekrar girişmedim ve öğrendiğimi sandığım bir gün tekrar yaptım ve RLink resetledim. Netice olarak özellikler açıldı fakat bir şey kayboldu :) Multisense özellik RLİNK ekranından yok oldu tamamen. El fren butonunun yanındaki kısayol düğmesine basınca da navigasyonu açıyor. Şuan araç comfort modda kaldı :) Şimdi bu sorunu nasıl çözerim onu düşünüyorum, tabiki en son çare serviste programın tekrar atılması olacak ancak kendim çözmeliyim :)

İşte bir örnek Çin mali aktarıcılarla bu işi yepılması garantiyi bitirir. Varsın o basit özellikler olmasın doyumsuz milletiz

ismail20022

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben ali expreste aldim.tum özellikleri de actim.youtube de pro car adlı hesapta nasıl yapılacağı anlatılıyor

Merhaba, bana yardımcı olmanız mümkün müdür?

ismail20022

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu gizlik özellik açma işini tam olarak anlatabilecek birisi var mi?

CiZViT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben ali expreste aldim.tum özellikleri de actim.youtube de pro car adlı hesapta nasıl yapılacağı anlatılıyor
dostum youtube dediğin videoyu bulamadım zahmet olmazsa buraya linkini atarmısın

CiZViT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli