Megane IV HB 1.5 DCi EDC - Gaz pedali arada bir tepkisiz kaliyor

soner megane4hb

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar.2016 megane hb icon edc aracımın gaz yememe sorunu çözüldü.yapılması gereken sadece serviste 2018 yazılım yükletmek.ben bugün yüklettim.hemen farketti.şimdiye kadar bozuk bir araç kullandığımı anladım.

scale

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar.2016 megane hb icon edc aracımın gaz yememe sorunu çözüldü.yapılması gereken sadece serviste 2018 yazılım yükletmek.ben bugün yüklettim.hemen farketti.şimdiye kadar bozuk bir araç kullandığımı anladım.

Defalarca söyledim serviste 2018 yazılımıyla çözülüyor diye. Millet beni kötüledi. Kavga etti. Bi ton laf söyledi. Her servis durumdan haber değil geçiştiriyor diye söyledik. Nihayet anlaşıldı durumlar. Çözüldüğüne sevindim darısı Arabayı kötüleyenlerin başına

Son düzenleme:

serkanki26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yazılım guncellemesini hangi ilde ve hangi serviste yaptirdiginizi paylaşabilir misiniz? Konuya hakim olan servisleri bilmek işleri çok kolaylaştırır.

serkanki26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Siz hangi il ve hangi serviste yazılım güncellemesi yaptırdınız acaba?

ecob59

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hangi il,hangi servis bende merak ediyorum kardeşim.

ecob59

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hangi ildesin kardeşim. Hangi servis. .Bir açıklık rica ediyorum.

soner megane4hb

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Manisa ordu a.ş. ama servis önemli değil. Çünkü servisteki usta aynen şunu söyledi.araca yazılım atmak için bilgisayar bağlandığında en son hangi yazılım varsa o atılır.daha önceki yazılımları göremeyiz dedi. Cihazı araca bağladı. 2018 yazılım olduğunu gördü ve attı. Gerçekten çok farketti. aracın gaz tepkimesi süper. Yaptırın farkı görün.

soner megane4hb

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kendi ilinizdeki yetkili servise gidin. Benim durumumu anlatın.yardımcı olurlar. Bende barsoom nickli üyenin yazısına istinaden gittim. Rica ettim.ustam sağolsun halletti.yaklaşık 1 saat süren bir işlem. Siz yinede 2018 yazılım diye söyleyin. Çünkü servislerin 2018 yazılımı geldiğinden haberleri yok. Manisa da İlk benim aracıma atıldı.test sürüşünde usta bile performans farkına şaşırdı.

scale

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kendi ilinizdeki yetkili servise gidin. Benim durumumu anlatın.yardımcı olurlar. Bende barsoom nickli üyenin yazısına istinaden gittim. Rica ettim.ustam sağolsun halletti.yaklaşık 1 saat süren bir işlem. Siz yinede 2018 yazılım diye söyleyin. Çünkü servislerin 2018 yazılımı geldiğinden haberleri yok. Manisa da İlk benim aracıma atıldı.test sürüşünde usta bile performans farkına şaşırdı.

Sizi tebrik ederim.burada sayfalarca mesaj yazıp Arabayı kötüleyenlere, Arabaya sahip olmadan ; markayı , otomobili düşürmeye çalışanlara, arabası varmış gibi davrananlara esas şimdi kapak oldu. Anlamışlardır kendilerini

Barsoom

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu yazılımdan çogu servis bilgileri yok yada işlerine gelip yapmak istemiyorlar.3 servis dolaştım hepsi gerek yok dediler.Bu konuştugum arkadaşlar birde servis şefleri.İşten anlayan USTA'larla karşılaşalım.selamlar