Nav media evolution 9.1.3 harita yok

ugurbu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Merhaba;

2 hafta kadar önce 0 km clio sport tourer touch paket araç teslim aldık (şirket arabası). Arabada 9.1.2 versiyon yüklü geldi. Güncelleme ile 9.1.3 yaptım. Fakat arabada navigasyon açtığımda yüklü harita yok. Renault'u aradığımda da 58.5 $ para ödeyerek yükleyebileceğim bilgisi verildi! 2015 model clio araçta harita yüklüydü. Telefon uygulamaları kadar iyi olmasa da yine de araçta harita yüklü olmasını istiyorum.

Harita nasıl yükleyebilirim?

Teşekkürler.

FBS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
http://www.renaultfanclub.com/renau...captur-dacia-2018-q3-harita-guncellemesi.html konusu derdinize derman olabilir. Ancak 2016 da aldığım aracımda harita yüklü gelmişti gerçi bir yıl eskiydi ama harita vardı. Eğer şimdilerde harita yüklemeden satılıyorsa bilmiyorum. Araştırmak lazım. Bu yükleme cihaz garantisini bozabilir. Eğer resmi olarak para verip yüklemek istersen. https://renault.naviextras.com/shop/portal/p2howto-guide?guide=Toolbox&live.ui.locale.code=tr adresini incelemelisin. Kolay gelsin.

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
al kardeşim burda güncel 2018 haritası var.boşuna para verme o kadar
http://s3.dosya.tc/server17/v054vd/navigation_restore_fat32.rar.html
Arkadaşlar Merhaba;

2 hafta kadar önce 0 km clio sport tourer touch paket araç teslim aldık (şirket arabası). Arabada 9.1.2 versiyon yüklü geldi. Güncelleme ile 9.1.3 yaptım. Fakat arabada navigasyon açtığımda yüklü harita yok. Renault'u aradığımda da 58.5 $ para ödeyerek yükleyebileceğim bilgisi verildi! 2015 model clio araçta harita yüklüydü. Telefon uygulamaları kadar iyi olmasa da yine de araçta harita yüklü olmasını istiyorum.

Harita nasıl yükleyebilirim?

Teşekkürler.

Baskent

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim aracta hic bir sey yok yani hic aktif olmamis ne yapmak lazim yardimci olursaniz memnun olurum.AracimRenault Clio 1.5 Dci 2018 model

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
KardeÅŸim çok teÅŸekkür ederim. Denedim ve harita geldi hem de 2018.Q3. :halay
güle güle kullan kardeşim

chetaq

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
KardeÅŸim çok teÅŸekkür ederim. Denedim ve harita geldi hem de 2018.Q3. :halay

Güncelleme sonrası MediaNav'da herhangi bir değişiklik oluyor mu?

Sistem bilgisinden sürümü kontrol ettiğinizde ne görünüyor?

Bilgilendirirseniz sevinirim.

ugurbu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güncelleme sonrası sistem sürümü yine 9.1.3 görünüyor ve görülebilir bir değişiklik yok. Haritanın gelmesi dışında :)

Bu sürüm crack bir sürüm müdür, Garantiyi etkiler mi herhangi bir fikrim yok.

chetaq

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güncelleme sonrası sistem sürümü yine 9.1.3 görünüyor ve görülebilir bir değişiklik yok. Haritanın gelmesi dışında :)

Bu sürüm crack bir sürüm müdür, Garantiyi etkiler mi herhangi bir fikrim yok.

Evet, ayrıca resmi güncelleme geldiğinde cihaz kendini güncelleyecek mi?

Eğer güncellerse 2018 Q3 harita hala yerinde duracak mı, ben de merak ediyorum. Şimdilik beklemedeyim.

Bilgilendirme için teşekkürler.