Nav media evolution 9.1.3 harita yok

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet, ayrıca resmi güncelleme geldiğinde cihaz kendini güncelleyecek mi?

Eğer güncellerse 2018 Q3 harita hala yerinde duracak mı, ben de merak ediyorum. Şimdilik beklemedeyim.

Bilgilendirme için teşekkürler.
resmi güncelleme gelmiyecek artık.çünkü media nav evo için 9.1.3 son güncelleme olduğu söyleniyor.harita artık kalıcı sistem sürümü değişsesede harita kalır.fakat 9.1.3 zaten son olacak evo için

chetaq

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
resmi güncelleme gelmiyecek artık.çünkü media nav evo için 9.1.3 son güncelleme olduğu söyleniyor.harita artık kalıcı sistem sürümü değişsesede harita kalır.fakat 9.1.3 zaten son olacak evo için

Resmi güncellemenin gelmeyeceği ve 9.1.3'ün son güncelleme olacağına dair bu söylentiyi teyit edebileceğimiz bir kaynak var mı bildiğiniz?

milic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
media nav evo için 9.1.3 sondu.haziran itibariyle araçlarda android auto destekli media nav evolar kullanılmaya başlandı.artık yazılım güncellesi yeni nesil cihaz için devam edecek
Resmi güncellemenin gelmeyeceği ve 9.1.3'ün son güncelleme olacağına dair bu söylentiyi teyit edebileceğimiz bir kaynak var mı bildiğiniz?

memadran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese merhaba arkadaşlar, forumda yeniyim..

Kasım ayında 0 km Clio HB satın aldım touch paket. Aracımda Media-Nav Evolution (son versiyon 9.1.3 hazır yüklü) var. Navigasyonu açtığımda navigasyon oku, kenar çizgileri vs. hepsi var fakat harita yok. ugurbu kullanıcı adlı arkadaş gibi bir sıkıntı var yani...

1) orhankose kullanıcı adlı arkadaşımızın paylaştığı haritayı yüklemem halinde Media-Nav garantisi bozulur mu?

2) bir yetkili bayii harita yükletmeyin zararı oluyor derken bir diğeri Media-Nav tool box'tan harita almam gerektiğini söylüyor. Donanımsal bir eksiği olmadığını söylediler anlamadım bu işi..

Kısaca, orhankose beyin paylaştığı haritayı gönül rahatlığıyla yükleyebilir miyim?

Herkese iyi akşamlar diliyorum, paylaşım ve vermiş olduğunuz bilgilerden dolayı şimdiden teşekkürler..

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yükle kardeşim hiçbi sıkıntı olmaz.garanti bozulmaz.cihazın ve navigasyonun sorunsuz çalışır.benim ücretsiz dağıttım harita birebir servisin 400 liraya sattığı harita

Kasım ayında 0 km Clio HB satın aldım touch paket. Aracımda Media-Nav Evolution (son versiyon 9.1.3 hazır yüklü) var. Navigasyonu açtığımda navigasyon oku, kenar çizgileri vs. hepsi var fakat harita yok. ugurbu kullanıcı adlı arkadaş gibi bir sıkıntı var yani...

1) orhankose kullanıcı adlı arkadaşımızın paylaştığı haritayı yüklemem halinde Media-Nav garantisi bozulur mu?

2) bir yetkili bayii harita yükletmeyin zararı oluyor derken bir diğeri Media-Nav tool box'tan harita almam gerektiğini söylüyor. Donanımsal bir eksiği olmadığını söylediler anlamadım bu işi..

Kısaca, orhankose beyin paylaştığı haritayı gönül rahatlığıyla yükleyebilir miyim?

Herkese iyi akşamlar diliyorum, paylaşım ve vermiş olduğunuz bilgilerden dolayı şimdiden teşekkürler..

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yükle kardeşim hiçbi sıkıntı olmaz.garanti bozulmaz.cihazın ve navigasyonun sorunsuz çalışır.benim ücretsiz dağıttım harita birebir servisin 400 liraya sattığı harita

memadran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
@orhankose Ağabey Allah senden razı olsun, Allah ne muradın varsa versin.. Daha ne diyeyim abi büyüksün.. 👏👏👏
Başarsoft'un en güncel haritası, orijinal yazılım, Media-Nav Evo'm tüm fonksiyonlarıyla çalışıyor.. Artık navigasyonlu 😁

Tekrar teşekkürler..

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güle güle kullan kardeşim
@orhankose Ağabey Allah senden razı olsun, Allah ne muradın varsa versin.. Daha ne diyeyim abi büyüksün..
Başarsoft'un en güncel haritası, orijinal yazılım, Media-Nav Evo'm tüm fonksiyonlarıyla çalışıyor.. Artık navigasyonlu

Tekrar teşekkürler..