Nav media evolution 9.1.3 harita yok

emrecann

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yardım

orhankose hocam sitede 2018 q3 harıtası var fakat ben 7.0.5 evo yaptım cihazı indirdigimde cihaza takıyorum görmiyor d boot yüklu bende bi yardımcı olurmusunuz

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
özelden yaz yardımcı olayım

IVHAKAN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar paylaşım güzel fakat garantili araçlarda ve harita yüklü gelmeyen araçlarda bu güncellemeleri yapmanız ve bunun fark edilmesiyle servisler araçları garanti dışı bırakabilir. Örneklerine şahit oldum bilginize. Garantisi olmayan araç sahiplerinin gönül rahatlığı ile kurmasını tavsiye ederim.

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Lütfen birbirimizi kırmadan konuya devam edelim.

Konu dışı mesajlar tarafımdan silinmiştir.

Keyifli forumlar.:eyv

cango

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba ben bir şeyi merak ediyorum. Acaba bu harita güncellemesini yaptığımızda geri görüş kamerası pasif hale gelirmi. Birde bende video oynatma güncellemesi mevcut aynı şekilde pasif hale gelebilir mi. Harita güncellemesi neleri etkiler. Güncelleme yaparsak aracım 2017 clio 4 touch haritayı sorunsuz bir şekilde çalıştırır mı acaba.

memadran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
@cango bahsetmiş olduğun güncellemelerin hepsi bende mevcut ve bir sorun yaşamadım (inşallah da yaşamam). Forumdaki arkadaşlara sağlıklı ve keyifli sürüşler diliyorum..

memadran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
@cango (video güncellemesini yaptığına göre MediaNav Evo'nun son versiyon olduğunu ön kabul olarak yaptım yorumumu)

agelbal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu güncellemeyi servis yapmıyormu arkadaşlar? 2 hafta önce serviste yaptırmak istemiştim tamam yaparız dediler yaptık dediler ama sürüm versiyonunda da haritanın bazı bölümleri göstermemeside değişmemiş :/

agelbal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş