Osram nightbreaker - phillips xtreme

tosunpasha26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Osram nightbreaker ampullerinin kutusunda lamba ömrü bar grafiği olarak belirtilmiş. Güç arttıkça ömür kısalıyor sanırım.
e2d847b7dfe1d945aed0deb0cc488273.jpg

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ilinsor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Montaj kolay ve youtube da renaultun kilavuz videolari var videodaki yonergeler ile sorunsuz taktım ampuller kapisonlara tam oturdu ama far ayarım ne hikmetse bozuldu 0 da 4 de gibi çok aşağıda gösteriyor iki far içinde bu şekilde... ampuller kuvvetli ilk önce şehir içinde fark etmedim trafik ışığında başka bir clio ile yan yana gelince fark ettim 0 dan 4 e indikce daha aşağı iniyor bir ara far ayarı yaptiracagim serviste.. biraz araştırdım markadan bağımsız olarak ampul değişiminden sonra far ayarı bozulabiliyormus.. Siz isterseniz direk servise yaptirin

SM-G530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Bunları almayı düşünüyorum sizce fıyatları ve kaliteleri nasıl eger ki iyi diyorsanız alacağim, Başka ampullere bakınderseniz fikirlerinize açığım,

Tek kafama takılan ömürlerinin kısa olması :(

sentimental

Ali UÇAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1 haftadır philips kullanmaya başladım.resmen geceleri dünyam aydınlandı. :D

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben bi çılgınlık yapıp h1, h7 ,h11 Phılıps x-treme Vision takım siparişi verdim kullanınca yazıcam tevrübelerimi:eyv

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben bi çılgınlık yapıp h1, h7 ,h11 Phılıps x-treme Vision takım siparişi verdim kullanınca yazıcam tevrübelerimi:eyv
Kardeşim philips icin omru kisa diyorlar

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar, bende sislerden hiç memnun değilim. Yanıp yanmadığı belli değil neredeyse. Cool Blue kullanan arkadaşlar memnun mu acaba. Kısalar ve uzunlar içinde osram düşünüyorum ama hangi versiyonunu almalıyım acaba.. Tecrübe edinen arkadaşlardan fikir bekliyorum..

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar, bende sislerden hiç memnun değilim. Yanıp yanmadığı belli değil neredeyse. Cool Blue kullanan arkadaşlar memnun mu acaba. Kısalar ve uzunlar içinde osram düşünüyorum ama hangi versiyonunu almalıyım acaba.. Tecrübe edinen arkadaşlardan fikir bekliyorum..
Kardesim baslikta yazan serilerden alacaksin onlar philips ve osramin en yuksek ampulleri...

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

bende cool blue intense var arazi sartları içindir karayollarında kullanmayın yazıyor:) ama güzel aydınlatıyor :) ama benim sislerim daha uzağı aydınlatsın dersen night breaker ultimate

coolblue intens

y5YDby.jpg
kB4D4A.jpg

Son düzenleme: