Osram nightbreaker - phillips xtreme

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende cool blue intense var arazi sartları içindir karayollarında kullanmayın yazıyor:) ama güzel aydınlatıyor :) ama benim sislerim daha uzağı aydınlatsın dersen night breaker ultimate

coolblue intens

y5YDby.jpg
kB4D4A.jpg

Kısa ve uzunlar için Night Breaker Unlimited aldım. Sislere de h11 cool blue aldım ama sislerim h16 çıktı. Cool blue h16 yoktu yerine photon un 5000k bi ampulünü verdi satan adam. Çok çok beğenmedim ama orjinalinden biraz daha iyi aydınlatıyor. Hafiften mavi gibi yakından bakınca..

Yıldızsiyahclio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kısa farlarım için osram night breaker unlimited düşünüyorum h7 olucak ve n11.com da 60 tlye buldum fiyat normal midir sizce ürün orjinaldir yani değil mi ?

Yıldızsiyahclio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bilen biri cevap verebilirse sevinirim. Hemen almayı düşünüyorum

MURAT DUNDERIR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Osram night breaker ultimate kullanıyorum ve sislere de osram cool blue kullanıyorum
resım atabılırmısınız ve bu sis farlarını en uyguna nerden alabılırım

Khalasar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güvenilir satıcı ise orjinaldir elbet. Ben de n11'den bahsettiğiniz fiyatlardan aldım, alabilirsiniz.

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kısa ve uzunlar için Night Breaker Unlimited aldım. Sislere de h11 cool blue aldım ama sislerim h16 çıktı. Cool blue h16 yoktu yerine photon un 5000k bi ampulünü verdi satan adam. Çok çok beğenmedim ama orjinalinden biraz daha iyi aydınlatıyor. Hafiften mavi gibi yakından bakınca..

photon da dış folyo soyulduğunda kesiliyor bence fazla dayanıklı değil çok iyide aydınlattığı söylenemez

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kısa farlarım için osram night breaker unlimited düşünüyorum h7 olucak ve n11.com da 60 tlye buldum fiyat normal midir sizce ürün orjinaldir yani değil mi ?

normal fiyat ama kişinin geri bildirimlerine bakın n11.comda karıncalı bi firma var ben ondan almıştım paketleme falan gayet iyiydi

resım atabılırmısınız ve bu sis farlarını en uyguna nerden alabılırım

n11.comdan bakın derim resimdekiler cool blue intense resim atarım 30 dk içerisinde

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kısa
ZdNR4z.jpg

uzun
l1YRlp.jpg

uzun +sis
VYpRdR.jpg

kısa+sis
nrPona.jpg

v4z79D.jpg

far camları sararma olduğundan rengi falan kırıyor

MURAT DUNDERIR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence guzel olmus gule gule kullanin bende sislere dusunuyorum en yakin zaman da siparis verip takicam

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
photon da dış folyo soyulduğunda kesiliyor bence fazla dayanıklı değil çok iyide aydınlattığı söylenemez

Cool Blue İntense H16 varmı ki, satıcının elindeki tek H16 Photondu aldım, orjinalinden biraz iyi ama dediğin gibi bende istediğim sonucu alamadım.. Adam akıllı aydınlatacak güçlü bi sis ampul lazım yoksa süslük yanıyor siste felanda işe yaramaz...