Osram nightbreaker - phillips xtreme

sempati1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaslar hem uzun omurlu hemde daha aydınlık gorus mesafesını daha kalıtelı olmasını ıstıyorsanız bosch h7 plus 120 gıgalight onerırim gercı fıyatı 80 tl cıvarında ama gercekten gorus mesafesını cok netlestırıyor
y4dWv9.jpg
[/URL][/IMG][h=1][/h]

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cool Blue İntense H16 varmı ki, satıcının elindeki tek H16 Photondu aldım, orjinalinden biraz iyi ama dediğin gibi bende istediğim sonucu alamadım.. Adam akıllı aydınlatacak güçlü bi sis ampul lazım yoksa süslük yanıyor siste felanda işe yaramaz...

h16 olarak ilk defa duydum ama aliexpressde falan var abi Türkiye de yok gibi birşey çok az ilan var ama yakında çıkar h16 da

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
h16 olarak ilk defa duydum ama aliexpressde falan var abi Türkiye de yok gibi birşey çok az ilan var ama yakında çıkar h16 da

Valla bende H11 alıp gittim ustaya, sökünce H16 çıktı. Pek H16 ilanda göremedim sanırım yaygın bişey değil. Bir iki yavancı sitede gördüm.. Şimdilik photonlar duruyor, denk gelirsem alırım artık..

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Valla bende H11 alıp gittim ustaya, sökünce H16 çıktı. Pek H16 ilanda göremedim sanırım yaygın bişey değil. Bir iki yavancı sitede gördüm.. Şimdilik photonlar duruyor, denk gelirsem alırım artık..

pek yaygın değil abim evet bende araştırdım aliexpressde ve 1 2 yerli sitede led olanına denk geldim ama başkada bir ilan görmedim şimdilik idarelik photon ile devam edmeniz yönündeyim yada xenon veya led ampül tercihte edebilirsiniz

mrt54

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Acaba bu h16 Ledlerden alıp kullanan varmı ?
Bundan önceki araçlarımın corsa ve astranın sis farlarınıda led yapmıştım orjinal ampül dışında hepsi soğuk ve yağışlı havalarda buğulanma yaptı ve buda hiç hoşuma gitmemişti. aramızda led kullanan varmı ?

sempati1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben kullandım hocam h11 led ampul kullandım goruntu olarak harıka kuru havalarda muthıs ama ıslak zemınde yagmurlu havalarda xenonda oldugu gıbı etkılı degıl h16 da da durum aynımı bılmıyorum gercı arallarındakı tek fark soket gırıs farkı dıye bılıyorum onun dısında bı fark yok tahmınım oda ayndır

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ve bu gün itibarı ile unlimited night breakerlarım 1 hafta arayla ömrünü tamamladı. Opetten 12 tl ye würth aldım. :)

SerdarGurgen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende yaklaşık 1 aydır Philips extreme vision var ve görüş mesafesi ciddi derecede arttı. Ayrıca bayram tatilinde şehirlerarası karanlık yollarda da test ettim, farkını hissediyorsunuz. Çoğu yerde uzunları yakmanıza bile gerek kalmıyor. Ömrü uzun olur mu deneyip göreceğiz:) almak isteyenlere tavsiye ederim, hepsiburada da 59 TL ye satılıyor.

tufanbal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaslar hem uzun omurlu hemde daha aydınlık gorus mesafesını daha kalıtelı olmasını ıstıyorsanız bosch h7 plus 120 gıgalight onerırim gercı fıyatı 80 tl cıvarında ama gercekten gorus mesafesını cok netlestırıyor
y4dWv9.jpg
[/URL][/IMG]

Ben de bir kaç forumda Bosch plus 120 için çok olumlu yorum okumuştum hatta osram nb den daha iyi falan diyorlardı. Fakat Clio 4 araçlarda fazla kullanımı olmayan bir ürün olduğu için ben de az önce Osram nb tercih ettim. Üzerinde olan orjinal ampülleri gayet iyi aydınlatıyordu. Bakalım osram nb ne kadar fark edecek. Cuma akşamı test etme imkanım olacak(Bursa-Balıkesir-Çanakkale kara yolunda). Hayırlısı bakalım

tufanbal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben de bir kaç forumda Bosch plus 120 için çok olumlu yorum okumuştum hatta osram nb den daha iyi falan diyorlardı. Fakat Clio 4 araçlarda fazla kullanımı olmayan bir ürün olduğu için ben de az önce Osram nb tercih ettim. Üzerinde olan orjinal ampülleri gayet iyi aydınlatıyordu. Bakalım osram nb ne kadar fark edecek. Cuma akşamı test etme imkanım olacak(Bursa-Balıkesir-Çanakkale kara yolunda). Hayırlısı bakalım

Tekrar herkese merhaba; haberler kötü :D orjinal far ile osram nb arasında ki farkı göremeyen tek kullanıcıyım sanırım(kuru zeminde). Hatfa sonu uludağa çıktım. Bir kısmı yağmur bir kısmı sis ve bir kısmı da kuru zeminde geçti yolculuğun. ıslak zeminde görüş değişmedi bu çok önemli :) kuru zeminde bir artış olmadı bu üzücü :( sisli havada fena değildi ışığın kırılması çok değildi. Yağmurlu zeminde hala aydınlatıyor olması diğer farlara göre büyük avantaj diyebilirim. Ama kuru zeminde üzerinde çıkardığım noname(markasız) h7 ile aynı gibi geldi.