Oyak Renault Organizasyonu - RFC Araçlarının Yalova - Bursa Konvoyu

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
gayet keyifli guzel bir video olmus Ersin.. Ellerine emegine saglık kardeşim keyifle izledim.

dinc.ihsan

İhsan DİNÇ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ellerine sağlık Ersin. İyi uğraşmışsın, arada bir sürü kesilecek yer vardı. Utku'ya da ayrıca teşekkür etmek lazım.

utku

Utku GÜLOĞLU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ellerine sağlık Ersin. İyi uğraşmışsın, arada bir sürü kesilecek yer vardı. Utku'ya da ayrıca teşekkür etmek lazım.
Teşekkür ederim ihsan. Güzel bir gündü:eyv

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
emeğine sağlık abi güzel olmuş ta 22. dkdan sonra gözükmem beni üzdü :D

Kalyoncu

Hakan KALYONCU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
emeğine sağlık

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bi öz eleştride bulunmak istiyorum. Emek vermişsiniz belli, baya uğraşılmış ama efektler falan mahvetmiş videoyu halkalar, farklı renkler vs.. Biraz daha sade bir video olabilirdi :) Ama genede yapılan işe, verilen emeğe teşekkürler izlemiş olduk o güzel anıları bir kez daha yaşamış olduk :)
Uzmanca baktığınıza göre; Sizin daha iyisini yapacağınız kesin. Çektiğiniz videolardan bir demet montajlayarak yayınlarsanız sevinirim.

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
15/09/2012 Oyak Renault Organizasyonu
Yalova Tike Restaurantta kahvaltı yapılmasının ardından, Yalova-Bursa RFC Konvoyu
28 Dakikadır.
İyi seyirler

Sonuna kadar izlemeniz tavsiye olunur. Final süper

Yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim

Eline sağlık Ersin abi...
En kısa zamanda sol ön sis farını ayarlamam lazım. Yukarı bakıyor yanarken :)

Emeğine sağlık kardeşim,çok güzel bir organizasyona daha hep birlikte imza attık...:eyv

Emeğine sağlık abi on numara olmuş

ellerine gollarına sağlık :):) valla otobanda bi ara iyi yapıştırmışım baktım halim sunrooftan uçacak mecbur çektim ayağı:)

Emeğine sağlık ..

efektler, vs fazla atraksiyonlu olmuş :) ama izlemiş olduk sayende. eline sağlık..

güzel olmuş, emeğine sağlık...:eyv

İşte RFC farkı. Kankam ellerine emeğine sağlık. Yine harika bir iş çıkarmışsın. Alem görsün RFC'nin gücünü:eyv:bravo

gayet keyifli guzel bir video olmus Ersin.. Ellerine emegine saglık kardeşim keyifle izledim.
Teşekkürler :eyv

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bi öz eleştride bulunmak istiyorum. Emek vermişsiniz belli, baya uğraşılmış ama efektler falan mahvetmiş videoyu halkalar, farklı renkler vs.. Biraz daha sade bir video olabilirdi :) Ama genede yapılan işe, verilen emeğe teşekkürler izlemiş olduk o güzel anıları bir kez daha yaşamış olduk :)
Uzmanca baktığınıza göre; Sizin daha iyisini yapacağınız kesin. Çektiğiniz videolardan bir demet montajlayarak yayınlarsanız sevinirim.

Video yayın tarihini de açıklarsanız on numara olur

utku

Utku GÜLOĞLU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Dostum, öz eleştiri diyorsun da öz eleştiri kendini eleştirebilme erdemine sahip olan insanlara has bir özelliktir. Senin burada yaptığın özeleştiri değil, başkasını eleştirmektir. Ersin arkadaşımız bu çekimleri yapabilmek için özel kamera bile satın aldı, hatta çekim yaparken saatte 90-100 Km. hızla giderken pencereden dışarı çıktı. Lütfen daha yapıcı eleştirilerde bulunun, sadece bu videonun montajı bile 9 saat sürdü... El insaf...