Oyak Renault Organizasyonu - RFC Araçlarının Yalova - Bursa Konvoyu

VuRaLLy

Vural EFE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emegı olan Herkesın ellerıne saglık :) super

NakkaSss

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
@solenza

Böyle bir cevap bekliyordum zaten şaşırtmadınız beni..
Uzmanca demeyelim, genel bir izleyici olarak bakıyorum video ya ve kendimde rahatsız olduğum kısımları düzgün bir dil ile sizinle paylaştım.. Hemen ne bu tavır? Yazdığım yazıyı bir daha okuyun isterseniz. Orada benim bu işi sizden daha iyi yapacağıma dair bir şeyler yazıyor mu? Sadece videoyu izlerken beni rahatsız eden kısımları dile getirdim bir daha ki montajda belki dikkat edilir diyerekten.. Yazımda gene de bi emek verildiğini ve emeğe teşekkür ettiğimi görürsünüz. Eğer böyle birşey yapıyorsanız eleştirilere de açık olmalısınız bir şeyi insanların beğenisine sunuyorsanız bu tarz öneri ve eleştirileri dikkate almalısınız. He derseniz ki ben yorum yapılmasını istemiyorum iyi yada kötü o zaman konuyu açıktan sonra admin e rica edecek konuya yorumu kapatacaksınız.. Eminim ki bir çok arkadaş da benimle aynı fikirdedir. Ben fikrimi açıkça savunurum buradaki bazı kişiler gibi kraldan çok kralcı değilim yada birisi ne söylüyorsa koyun gibi aynı şeyi söylemem.. Açık sözlüyümdür beğenmediğim şeyi söylerim, beğendiğim şeyi takdir ederim. Aynı şey benim için de geçerli çektiğim fotoğraflara iyi yorum yapanlarda oluyor, kötü yorum yapanlarda.. Ama ben tutupta kötü yorum yada öneride bulunan arkadaşlara tutupta daha iyisini siz çekin de görelim, varsa fotoğraf koyun görelim diyerekten sizinle yarışmıyorum. Aşın artık bu işleri.. Ne bekliyordunuz herkesin yalandan yere çok beğenip poh pohlamasını mı? Ben sadece yapıcı bir eleştiri de bulundum, şöyle şöyle olsa daha iyi olurdu dedim o kadar.. Son olarak ise başta da dediğim gibi bu işle prof anlamda uğraşmıyorum ama yaptığım bir kaç video youtube vs siteler de değil kurumsal firmaların sunum dosyalarında oluyor o neden le buraya eklemem söz konusu değil.

@utku
Utku bey,

Öncelikle dediğiniz gibi kelimeyi yanlış kullanmışım iş saati dalgınlığıma gelmiş haklısınız. Neyse konumuz bu değil. Dikkat ettiyseniz benim video çekimlerine, açılarına yada video kalitesine bir sözüm yok tabiki de güzel bir şey bi organizasyon için malzeme alınması, zor şartlarda çekim yapılması vs. Onlar hakkında bir eleştiri de bulunmadım lütfen yazdıklarımı iyi okuyup, anlayınız. Video nun montajı 9 saatte sürebilir 90 saatte sürebilir.Dediğim gibi yapılan işe, emeğe saygım sonsuz tekrar tekrar belirttim ama efektler vs kötü olmuş video nun doğal, sade olması daha iyi olabilir di demişim. Bunun insaflıkla, yada yapılan işi çöpe atmakla bir ilgisi yok.

Son olarak dediğim gibi ben forumda ne kraldan çok kralcıyım, nede koyun gibi milletin ağzına bakarım. Forum ortamı eleştiri, bilgi alışverişi yeridir. Bilgi alışverişimi de yaparım, eleştirimi de yaparım. Eğer eleştiri yapmayacaksak konular yoruma kapalı olsun..

Moderatörün son düzenlenenleri:

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlk mesajınızda mahfetmek (düzgün bir dil ile sizinle paylaştım??????) deyimini yazarak eleştiriden başka bir şey belirtmişsiniz.

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mesajınızdaki argo kelimeyi düzeltiniz

NakkaSss

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mesajımda her hangi bir argo kelime yok. Dediğim gibi efektler, halkalar, filtreler vs bir çok şey videoyu mahvetmiş. Video amacından çok sizin program da "bak bunları da eklerim, şunlarıda yapabilirim" demeniz gibi birşey olmuş. Yoldaki araçlarımızdan çok sizin videodaki halkalarınızı, çizgilerinizi izliyoruz. Ama elinize emeğinize sağlık emek harcamışsınız. Sizden ricam konunun amacını yitirmeden sade güzel bir video montajıdır. En azından daha sonraki videoları montajlamak istiyorsanız bu yolu tercih etmenizdir. Bu benim ömerim ama tabiki de siz ve RFC ailesi bilir. Diğer arkadaşlar da zaten yorumları ile nasıl birşeyler istediklerini, beklediklerini yazabilirler..

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Birşeyler yarıştırmaktan bahsetmişsin. Argo kelime orada.

Son olarak ise başta da dediğim gibi bu işle prof anlamda uğraşmıyorum ama yaptığım bir kaç video youtube vs siteler de değil
kurumsal firmaların sunum dosyalarında oluyor o neden le buraya eklemem söz konusu değil. demişsin

Biz videolarımızı RFC de yayınlıyoruz! Herhangi bir sitede değil.

NakkaSss

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sidik yarıştırmak cümlesi argo bir kelime değil deyimdir.

İkinci cümle de ne demek istediğinizi anlamadım. Ben size videolarınızı her hangi bir yer de yayınlıyorsunuz demedim. Sadece kendi hazırladığım videolar youtube vs. siteler de değil dedim. Siz videolarınızı her ne kadar RFC ye de koysanız youtube sunucuları üzerinde host ediyorsunuz.

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emeğine sağlık abi muhteşem olmuş.Teşekkürler.:eyv

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gelen yorumların tamamı pozitif istenilen ve sunulan sorunu sadece sizde var