Oyak Renault Organizasyonu - RFC Araçlarının Yalova - Bursa Konvoyu

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Biraz relax olun gençler,keyfimiz yerindeyken gerilmeye hiç gerek yok...:eyv

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
​Emeklerine sağlık Ersin kardeşim:bravo

MaYuCeL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Beyler sakin olun biraz.
Tufan sadece video ile alakalı fikrini söylemiş. Video olmamış, bu nebiçim şey felan dememiş. Sadece video izlerken gözüne çarpan ve söylemek istediği noktaları belirtmiş. Bunda büyütülecek birşey yok.
Ersin'cim Eline koluna emeğine sağlık. Yolda bizleri Bursa grubu olarak ağırladın, video çektin, uğraştın emek verdin.
RFC olarak geldik gezdik eğlendik ve hoşça vakit geçirdik. Sonrasında birbirimizi kırmanın gereği yok.

Hepinizi tek tek seviyorum, henüz daha tanışma aşamasında sayılırız, Forumda tanıyorum diyebileceğim sayılı insan var ve sende bunlardan birisin. En azından iki bardak çay içmişliğimiz var. Ne senin nede Tufan'ın ( Nakkas'ın adı Tufan değil mi yanlışım varsa düzeltin ) birbirinizi kırmak için tek bir kelime bile edebileceğinizi sanmıyorum. O nedenle olayı büyütmeden dostluk ve saygı çerçevesi içerisinde öpüşüp koklaşın da araya soğukluk girmesin.
Yoksa şimdi ben bi video yapacam azınız açık kalacak Heheh :)

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
İşler güçler'in yarım saatini dinledim sadece videoyu izlerken, feda olsun. Solenza, emeğine sağlık! Final gerçekten muhteşem olmuş. Türk bayrağına efekt çok hoşuma gitti benzincideki. Bir de sorum olacak trafik polisi bizim konvoya mı bayrak kaldırdı orada:D

Orhangazi sonrasında adapte olamamışım bir anda kaportayı başka araç sandım yüreğim ağzım geldi:D Bir de 20. dakikadaki viraj görüntüsü çok hoştu konvoy daha iyi belli olmuştu :eyv

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ellerinize sağlık on numara oldu herşey

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emeklerinize Sağlık...

NakkaSss

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gelen yorumların tamamı pozitif istenilen ve sunulan sorunu sadece sizde var

Ne bekliyordunuz ya ? Siz bir eleştiri ye bu kadar tepki veriyorsanız insanların da doğal olarak şak şakçılık yapıp poh pohlaması normaldir. Aynen devam edin böyle. Forum' da kimse bilgi birikiminde bulunmasın, kimse eleştiri yapmasın, sorgulamasın, neden, niçin demesin.. Açılan tüm konulara oooo süper, 10 numara 10 yıldız, bravo abi şak şak şak devam edin.. Diğer forumlardan farkımız kalmasın..

utku

Utku GÜLOĞLU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ne bekliyordunuz ya ? Siz bir eleştiri ye bu kadar tepki veriyorsanız insanların da doğal olarak şak şakçılık yapıp poh pohlaması normaldir. Aynen devam edin böyle. Forum' da kimse bilgi birikiminde bulunmasın, kimse eleştiri yapmasın, sorgulamasın, neden, niçin demesin.. Açılan tüm konulara oooo süper, 10 numara 10 yıldız, bravo abi şak şak şak devam edin.. Diğer forumlardan farkımız kalmasın..

Bak arkadaşım, tamam eyvallah, yorumunu yaptın. Biraz sert teki vermiş olabiliriz (Çünkü harcanan emeği biz biliyoruz) kusura bakma. Ama şunu da belirtmek isterim, Ersin arkadaşım usta bir yönetmen değil ki sen onu milyon dolarlık film çekmiş bir yönetmen gibi eleştiriyorsun. Bence bu konuda eleştirmeye zaten kimsenin hakkı yok. Beğenmediysen kendine kalsın, beğendiysen beğenini bildir. Çünkü bu iş hiçbir şekilde maddiyat beklentisi ve zorunluluk olmadan, tamamen Ersin arkadaşımın fedakarlık yaparak ortaya çıkardığı bir iştir. Ben burada kimsenin eleştirmeye hakkı olduğunu sanmıyorum. Beğenmediğin noktalar varsa pm atarsın o noktaları belirtirsin, Ersin de bir dahakine (Eğer isterse tabii) o noktalara dikkat eder! Ortada gönüllü bir iş varsa hepimiz destek olalım. Bir söz vardır 'Bir gönüllünün yüreğinden daha büyük bir yürek yoktur!' diye. Gel bu gönüllü yürekleri yüceltelim, destekleyelim ki bu fedakarlıklar devam etsin. Tabi sen burada herkesin yaptığı gibi bu gönüllü yüreği yüceltmeyi poh pohlamak veya şakşakçılık olarak görüyorsan sana zaten ne dersem diyim boş. Kal sağlıcakla...

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emeğine sağlık, muhteşem olmuş:eyv