Park sensörü taktırmak istiyorum

becker

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servis en iyisi o zaman.Sıkıntı çıkarmasın :)

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çinden vermiş olduğum park sensörü siparişim dün geldi gayet güzel gözüküyor sensörlerin yedeğinide almıştım şimdi montajını yaptırmaya geldi sıra kaç tl ye yaparlar park sensörünü montaj ve çakmaklık montajı var birde ikisini montaj ettirmeye ne kadar ücret vermem gerekir ne dersiniz

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çinden vermiş olduğum park sensörü siparişim dün geldi gayet güzel gözüküyor sensörlerin yedeğinide almıştım şimdi montajını yaptırmaya geldi sıra kaç tl ye yaparlar park sensörünü montaj ve çakmaklık montajı var birde ikisini montaj ettirmeye ne kadar ücret vermem gerekir ne dersiniz

Normal park sensorumu aldiginiz yoksa bu tampon icine montajlanan serit tipi park sensorlerinden mi.

Bende cinden serit tipi olanlardan aldim, bes para etmez, hic bir ise yaramiyor, kafasina gore haber veriyor. Ona uysam arabayi dagitmistim simdiye kadar.

Ben yine normal park sensoru aldim, onu taktircam.

Montaj ucreti 50 den asagi degildir

becker

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
görüyorum ki dışardan sorun oluyor.Ben serviste taktırmayı düşünüyorum :)

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Normal park sensorumu aldiginiz yoksa bu tampon icine montajlanan serit tipi park sensorlerinden mi.

Bende cinden serit tipi olanlardan aldim, bes para etmez, hic bir ise yaramiyor, kafasina gore haber veriyor. Ona uysam arabayi dagitmistim simdiye kadar.

Ben yine normal park sensoru aldim, onu taktircam.

Montaj ucreti 50 den asagi degildir

normal park senssörü aldım bildiğimiz sensörden ekranlı olandan şeritli olanı bilmiyorum ben ama aldığım sensör güzele benziyor bunu kim montaj yapar kaportacımı elektrikçimi kime yaptırayım 13.80 dolara aldım 50tl montaja çok ya değilmi sizcede:)

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
normal park senssörü aldım bildiğimiz sensörden ekranlı olandan şeritli olanı bilmiyorum ben ama aldığım sensör güzele benziyor bunu kim montaj yapar kaportacımı elektrikçimi kime yaptırayım 13.80 dolara aldım 50tl montaja çok ya değilmi sizcede:)

Montaji cok basit degil, o nedenle zaman aliyor.

Oto elektirikci halleder ama duzgun bir yer bulun yamuk yumuk takmasin.

becker

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
elektirikçi halleder ama orjinaline bakıp yaptırın :)

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
park sensörümü dün akşam taktırdım bende 30 tl elektrikçiye 10 tl de kaportacıya verdim 40 tlye halloldu kaportacı ile elektrikçi beraber aynı dükkanda çalışıyorlar ustalar kaportacı cızıktadı biraz ama 60 tlye söküyorum tamponu diye ne diyon dedim ya ben sana değil elektrikçiye geldim ben söktürmedimya o dedi sök diye ben onu sana fazladan yardım ettin diye gönlümden koptu diye verdim dedim hallettik bakalım biraz sensörler büyük ama olsun şimdilik sorunsuz gibi

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
karanlıkta 20 dk da halletiler park sensörünü sadece kaporta uğraştırdı yeri olmadığı için sök tak yerini del yoksa 5 dk lık iş ama farketmiyor tabi 40 tl bayıldık

becker

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben büyük ihtimal serviste taktıracam :)