Park sensörü taktırmak istiyorum

becker

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ledleri nereye takmayı düşünüyorsun ?

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ledleri nereye takmayı düşünüyorsun ?

inan bilmiyorum ama gündüz farı olarak önde bir yere takmayı istiyorum aracın ön tarafın resimlerini yüklemiştim daha önce galiba gündüz farı iyi oluyor beğeniyorum ben plakanın altına olur galiba

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
voLRR4.jpg
[/URL][/IMG]

park sensörümü taktırmıştım buda resimleri

becker

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arabaya yapılan en ufak şey kendini belli ediyor :) bu arada park sensörü hayırlı olsun :))

Burak BİLGE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sonradan takılan ledlerin muayeneden geçmeme riski var aklınızda bulunsun bence :) Gündüz farlı araçlar yeni yeni ithal edildiğinde ülkemin süper zeka TüvTürk çalışanları uygunsuz aydınlatmadan geri çeviriyordu muayeneden. Birkaç kez gerek bizzat şahit oldum gerekse forumlar vasıtası ile bilgim oldu.

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arabaya yapılan en ufak şey kendini belli ediyor :) bu arada park sensörü hayırlı olsun :))
teşekkür ederim sağol ama sevincim kursağımda kaldı burak abi muayeneden geçmez diyor park sensörüde gündüz farıda geçmezse ne yapacaz o zaman bilemedim takmayayım mı o zaman park sensörünü taktık ama geçmezse ne yaparız bilemedim

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sonradan takılan ledlerin muayeneden geçmeme riski var aklınızda bulunsun bence :) Gündüz farlı araçlar yeni yeni ithal edildiğinde ülkemin süper zeka TüvTürk çalışanları uygunsuz aydınlatmadan geri çeviriyordu muayeneden. Birkaç kez gerek bizzat şahit oldum gerekse forumlar vasıtası ile bilgim oldu.

abi park sensörüde geçmez mi muayeneden bilmiyordum ya ne yapacaz sökecez mi o zaman gündüz farını takmayayım geçmezse değil mi tecrübe eden de yoktur kimsede yok ben en meraklısı oldum galiba ama takmayacam galiba o zaman elimde kaldı teşekkürler bilgi için

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Park sensörü nün takılma ihtimali yok muaynede aydınlatma da sorun çıkacağını da sanmıyorum sonuç olarak ayarlı ön deki sürücüyü rahatsız etmiyorsa bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum artık yeni araçlarda yasal cünki böle çıkıyor çoğuuuu

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Park sensörü nün takılma ihtimali yok muaynede aydınlatma da sorun çıkacağını da sanmıyorum sonuç olarak ayarlı ön deki sürücüyü rahatsız etmiyorsa bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum artık yeni araçlarda yasal cünki böle çıkıyor çoğuuuu

hay ağzına sağlık abi içim ferahladı birden inşaallah dedğin gibi dir sağol teşekkürler