Park sensörü taktırmak istiyorum

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Park sensörünün takılmadığını çok iyi hatta adım gibi biliyorum.. O konuda bi kere kafan rahat olsun abi çoğu arabada zaten sonradan montaj

Gündüz farına da gelecek olursak yeni çıkan araçlara bak hepsinde var hangisinin ruhsatın da gündüz farı mevcut diye bir ibare var ve piyasa da birdünya sonradan montaj far var.. Zaten bu yasak olsa kafa dan sis farı olmayan araçların sonradan taktırması yasak olur ben şimdiye kadar böle bir şey hiç duymadım.. Ferah tut içini

gndz42

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben önceki aracıma (fiesta) sis farlarının olduğu yere gündüz farı niyetine 3 şerit led uygulatmıştım ve geçen ay muayeneye girdim,muayenede sis farı aydıtlatması yetersiz diye söylediler(hafif kusur).çıkarmamı da istemediler.yani sıkıntı çıkmadı

gndz42

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şuanda fluence kullanıyorum arka park sensörleri var,aynı sistem üzerine ön tarafa da park sensörü uygulanabilir mi

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
uygulanır dostum sıkıntı olmaz muayneden de sorum çıkmaz...

Önecki aracında da muaynede yetersiz demiş sıs farı için yetersiz biliyorsun sis farı sisli havalarda yolu aydınlatmak amacı ile kullanılıyor yani yönetmelikte böle :D yeterince aydınlatmadığını belirtmiş yani problem olması değil yetersiz olması :D

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
TEŞEKKÜRLER büyük harfle yazdım bilerek :)

SefaTR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orjinali ne kadar parlak sensörunun?