Polis cam filmimi söktürdü..

selcuk1710

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bugün iş çıkışı eve dönerken tam köprüye girmeden beşiktaş çıkışında duran ekipler beni durdurdu.''Camlarınızda film var ve bunun yasak oldugunu biliyormusunuz? şimdi size ya ceza yazacağım yada cam filmlerinizi sökün'' dedi, bende ön cam filmlerimi yarım yamalak söktüm. Camlarımdaki filmler en açık olmasına rağmen adamlar onlara bile takıyor. Sonra evraklarımı verip gönderdi, tabii olan benim filmlere oldu. Ordan bostancı sanayiye geçip ön camlara tekrar film çektirdim:) Yıllardır cam filmi kullanmama rağmen ilk defa böyle bir olayla karşı karşıya kaldım:( Umarım birdaha başıma gelmez! Cam filmi olan arkadaşlar köprüye girerken 2.yada 3.şeritten girin, ben en sağ şeritten gitmemin cezasını çektim, sizler çekmeyin.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Geçmiş olsun kardeşim,kuralları uyguluyor onlarda,ama kurallar ne kadar doğru orası tartışılır işte...

laguna60

Kadir ÇAKIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şu işe bak yaw adamların kendi özel araçlarında bile 2-3 numara filmler var.

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Geçen Bir Connecte Bindim Arka Koltuğa Gündüz Arabanın İçi Geceydi
Köprü Ve Otoyol Gişelere Yakın Bu Tarz İşlemleri Olan Araçlar Zaten Hep Soldan Kapatıp Uzuyorlar

Megane-FU*

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun :(

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun. Cam filmim var, inşallah denk gelmez böyle.

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun insallah bir daha cevirmezler cam filmsiz kendnizi cıplak gibi hissediyorsunuz valla :D

MADFROSTER

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun aynen cam filmsiz akvaryum gibi oluyor araç :)

selcuk1710

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen arkadaşlar cam filmsiz araba bir hiçççç:) buarada ben cam filmlerini sökerken saydım tam 6tane adamların gözünün önünden cam filmli araba geçti ve hiçbirini çevirmediler, hepsini tek tek el yapıp gösterdim hadi alsanıza bunuda diye.. ses bile çıkartmadılar, çifte standart uyguluyosunuz dedim. Adam bide demezmi ''sana iyilik yaptık ceza yazmıyoruz bak, hem böyle daha iyi durdu araba'' dedi polis. gülermisin aglarmısın:)