Polis cam filmimi söktürdü..

selcuk1710

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sorma kanka yaa

selcuk1710

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sağol kardeşim

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gecmis olsun ayni durum 2 ay once benimde basima geldi. Ya yazacagm yada sokecez dedi. On yan camlari soktum. Arka kelebekler ve arka cama dokunmadi. Simdilik boyle kullaniyorum. Haziran temmuz gibi onlere tekrar cektircegm :D

SLC

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yav arkadaşlar bir kişide Polisleri savunmamış
Adamlar kural yazmışlar ta 100 seneden beri ve cam filminin yasak olduğunu söylemişler
Selçuk adaşım kusura bakma ama bizler hep böyle yanlışlar yapıyoruz
Benim aracımdada çok hafifte olsa film var ve bunun yasak olduğunun bilincindeyim
Kaç senedir olan bir uygulama bu yeni olmuş gibi davranamayız
Açıkcası Polisler gerçekten iyi niyetlilermiş
Cam filmi uygulamasında Polisin aracı bağlama yetkisi vardır
Men yetkiside vardır
Allahtan seni bu uzun ve çetrefilli işlerlen ugraştırmamışlar

Geçmiş olsun tekrar film yaptırman üzücü olmuş

selcuk1710

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla kardeşim keşke kurallar sadece bana sana olmasa da genel olsa. Eger bu yasaksa genel olarak uygulansa. bana denk gelip ceza yazıyolarsa herkese ceza yazılsın, göz ardı etmesinler. İnanırmısın ben filmleri sökerken 6tane film camlı araba gecti hemde bendende koyusu vardı ama benim gibi seyirci kaldılar:)

ArtvinLi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
g.olsun.Ben yedim cam filminde bende tamam sökücem dedim sadece önleri söktüm

yiclio

Enes CEYLAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun..

34DK1992

Galip ÖZTEKE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun cam filmini sokturmene izin vermeden direk cezai işlemlere geçebilirdi şuan ki anadolu yakasında bırak egzozu cam filmini egzozun kafasına bile bakıyolar adam eğildi baktı ya cift kazan orjinalmiş dedi yuh dedim kardeşim ya ki arabamda yangın tüpüm ecza çantam küllüğümde su dahil var :)

selcuk1710

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
keşke cezalar doğru düzgün uygulansa.. aslında ben cam filminin çok abartıldığını düşünüyorum.. Toplumumuzda gerçekten çok yobaz insanlarımız var ve tip tip arabanın içine içine bakıyolar, ben bu durumdan gerçekten rahatsız oluyorum!! bence çok koyu olmadığı sürece ki benim camlarım en açık filmli...karışılmamalı. Karışılması ve bunun bi kanun olması çok saçma. Kardeşim benim muayenem yapılmışmı, trafik sigortam varmı....kısacası tüm evraklarım tammı? hepsi çok şükür tam, sen bunlarla uğras...kalkıp yok cam filmin var, yok egsoz kafası var, yok araban basık... kardeşim ben vergimi muayenemi sigortamı yaptırıyormuyum? gerisi yalan ve teferruat

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun ,artık kaçarımız yok kurallara uygun arabalara bineceğiz .benim şu anda ekzoz sesi dışında herşeyim tam nerdeyse ama yinede ekzozdan dolayı içimde bir korku var.