Polis cam filmimi söktürdü..

MADFROSTER

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
zaten aracanın markası bilmiyorum abi ama polis önce arabaya bakıyor sonra içindekilere karınlarıda açsa diyolar bu paralı belli cevirelim yol bulalım genelde öle oluyor.bende camfilm varken allahtan kız ark. vardı yanımda polise dedim otobus den sokaktan kıza bakıyorlar namahrem dedim ayak yaptım ondan film cektirdim dedim ön camda yok dedim yağladım balladım kurduldum polislerle anlaşmak ölüm gerçekten .:D

x_tremeutku

DJ UTKU KAYIR-MUĞLA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şu işe bak yaw adamların kendi özel araçlarında bile 2-3 numara filmler var.

burası TÜRKİYE malesef ya HERKES UYACAK YA UYMAYACAK AMA 5 KİŞİ UYUPTA 5O KİŞİ UYMUYORSA VE O 5 KİŞİYE CEZA YAZILIORSA ÜSTÜNE ÜSTLÜK POLİSİMİZİN KİŞİSEL ARACLARINDA BİLE ZİFİRİ KOYU FİLM VAR İSE YAPACAK BİŞEY YOK MALESEF

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
zaten aracanın markası bilmiyorum abi ama polis önce arabaya bakıyor sonra içindekilere karınlarıda açsa diyolar bu paralı belli cevirelim yol bulalım genelde öle oluyor.bende camfilm varken allahtan kız ark. vardı yanımda polise dedim otobus den sokaktan kıza bakıyorlar namahrem dedim ayak yaptım ondan film cektirdim dedim ön camda yok dedim yağladım balladım kurduldum polislerle anlaşmak ölüm gerçekten .:D

aynen öyle arabaya bakıp muamele yapıyorlar ben kendim yasadıgım bi olayı solim önümde palio vardı bakırköyde 1 no acık film vardı adamı cevirdi polis dedim kesin benide cevircek geçerken yanından arabaya baktı geç geç dedi :D vay dedim ya :D zifiri karanlık filmlerim bana bisey demediler acık filme dediler film için durdurduklarınıda sagda filmleri söken baska bir araba vardı ondan anladım :D

TATAR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu film işi iyice bende sıkıntı yaratmaya başladı bendede 2 numara film var Söktürüp bod perde taktırmayı düşünmeye başladım

Chucky

Çağatay KOCAKUŞAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş Olsun, Artık Filmlere'de Karışır Oldular ...

Sedat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun abi

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bugün iş çıkışı eve dönerken tam köprüye girmeden beşiktaş çıkışında duran ekipler beni durdurdu.''Camlarınızda film var ve bunun yasak oldugunu biliyormusunuz? şimdi size ya ceza yazacağım yada cam filmlerinizi sökün'' dedi, bende ön cam filmlerimi yarım yamalak söktüm. Camlarımdaki filmler en açık olmasına rağmen adamlar onlara bile takıyor. Sonra evraklarımı verip gönderdi, tabii olan benim filmlere oldu. Ordan bostancı sanayiye geçip ön camlara tekrar film çektirdim:) Yıllardır cam filmi kullanmama rağmen ilk defa böyle bir olayla karşı karşıya kaldım:( Umarım birdaha başıma gelmez! Cam filmi olan arkadaşlar köprüye girerken 2.yada 3.şeritten girin, ben en sağ şeritten gitmemin cezasını çektim, sizler çekmeyin.

GECMIS OLSUN.. 2008den bu yana broadwayımde europamda film vardı megane a daha yapmadm ama Konyada problem değil yani şahincilere takmıs durumda polisler.. reno filmi sokenn yok :)