Polis Video kameramı kullanıyor ?

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugun sabah saat 10:00 civarında Konya Afyon karayolunda ilerlerken ekip aracı farkettim yol 110luk max 121 kmh hız sınırı var.. benim hızım 110-120 arası biseydi hız sınırını aşmamıştım Ve Kemerim baglıydı ekipten bi Polisin elinde video Kamera gibi bişey vardı karsıdan gelirken beni cekti ben gecerkende döndü aynı sekil cekmeye devam etti.. Mantık nedir Anlayamadım .. Sizce ne o ? Radar Falanmı tutuyor elinde Yoksa bildigimiz Video Kameramı ?

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Radardır muhtemelen

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Meşhur oldun Gökhan...:D

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
camı açıp zeki mürende bizi görecekmi deseydin kardeşim

dikizaynasi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
allah alllah garip :)

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Radardır muhtemelen
Polisin cektigi yerden 1 km sonrasında yol tek şeride düşüyor hız sınırı 90 oluyor ben 115 civarı gidiyordum şimdi bide 90 lık yolda 115 le gittin diye yazmasın bunlar ceza :) gecen sene radar adam olmustum ikidebir radar.. en son 2012 31 aralıkdan Makas cezası geldi 2012 cezalarla kapandı ilk cezam olmasın bu :)

Meşhur oldun Gökhan...:D
Niye yaw :D Benden baska mesur olmak isteyen bissürü genc varken neden ben :tony hehe Harbi takıntı yaptı yaw Niye cekiyordu ki o :D

Son düzenleme:

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
camı açıp zeki mürende bizi görecekmi deseydin kardeşim
Yaw zaten o TEDES denilen illet konyanın girişi mahvetmiş trafik akıcı değil 70'i gecemiyorsun ışıklar istanbul trafiği gibi.. Bide Bu seyyarlar cıktı basıma.

Aynen o dediğinden.. Hastanenin önünde kaldırımda duruyodum arkadan Polis CSZ 60 ilerle dedi :D Camı indirdim Ceza yazdınızmı dedım yok dedı :D hehhehe yazsaydı pazarlık yapacaktım :D

R5TUNİNG

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Polisin cektigi yerden 1 km sonrasında yol tek şeride düşüyor hız sınırı 90 oluyor ben 115 civarı gidiyordum şimdi bide 90 lık yolda 115 le gittin diye yazmasın bunlar ceza :) gecen sene radar adam olmustum ikidebir radar.. en son 2012 31 aralıkdan Makas cezası geldi 2012 cezalarla kapandı ilk cezam olmasın bu :)

Niye yaw :D Benden baska mesur olmak isteyen bissürü genc varken neden ben :tony hehe Harbi takıntı yaptı yaw Niye cekiyordu ki o :D

makasdan ceza yiyenide yeni duydum :) biz istanbulda makas atmayan şoföre şöför demiyoruz...

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Sen bittin Gökhan o kadar diyeyimhehehehehehe