Polis Video kameramı kullanıyor ?

karamanoglu28

Koray KARAMAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kadınhanı ve ılgın süt kardeşler :) sıkıntı

Aynen sıkıntı tek kelime özet:) diyecek seyler varda konuyu mındar ettık :) hakkını helal et kardeşim.

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sadece hızlı olanlarımı elle cekiyorlar ? Benim hızım normalin üstünde değildi.. Yoksa herkesi cekiyorlar hızlı olanlara cezamı kesiyorlar ?

sen diyosun dönüp çekmeye devam etti diye onun nedenini bilmiyorum. benim karşılaştıklarım her gelen arabayı kayda alıyordu işlemi sonra yapıyorlardı çünkü yolda hiç durdurmak için ekip yoktu. dönüp tekrar çekmiyorlardı hiç

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yav Gökhan Abi Sende El Salla'yaydın Yarın Bir Gün TRT'ye Felan Düşer Belli'mi Olur qw

R5TUNİNG

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Demek ben şöförmüşüm hemde tescilli :D Buda belgem

Aksine bir işaret bulunmadıkca trafiği tehlikeye düşürecek şekilde ŞERİT DEĞİŞTİRME..

Uploaded with ImageShack.us

yaw emmi herkes işin dalgasında o polisin elindeki zamazingo neyin nesi neden paparazzi gibi beni cekti anlamıs değilim :D

asıl şöför sensin tabi :)hemde aksine bir işaret bulunmadıkça trafiği tehlikeye düşürecek şekilde şerit değiştirmekten dolayı ceza yemiş bir şoförsün...istanbula gel istediğin kadar şerit değiştir kimse görmez bile trafiğin devamlı akıcılığının sağlanması için biz mecburen makasa giriyoruz:) dünyada sıralama yapılsa İstanbul trafiği ilk 3 e veya ilk 5 e kesin girer..

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş

asıl şöför sensin tabi :)hemde aksine bir işaret bulunmadıkça trafiği tehlikeye düşürecek şekilde şerit değiştirmekten dolayı ceza yemiş bir şoförsün...istanbula gel istediğin kadar şerit değiştir kimse görmez bile trafiğin devamlı akıcılığının sağlanması için biz mecburen makasa giriyoruz:) dünyada sıralama yapılsa İstanbul trafiği ilk 3 e veya ilk 5 e kesin girer..
cEZA YEDİĞİM YOL artık hız koridoru :) Herkes 70 le gidiyor trafik yogun genclik hatırası işte o belge :) Makas atamıyoz artık :)