Polis Video kameramı kullanıyor ?

dikizaynasi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yaw zaten o TEDES denilen illet konyanın girişi mahvetmiş trafik akıcı değil 70'i gecemiyorsun ışıklar istanbul trafiği gibi.. Bide Bu seyyarlar cıktı basıma.

Aynen o dediğinden.. Hastanenin önünde kaldırımda duruyodum arkadan Polis CSZ 60 ilerle dedi :D Camı indirdim Ceza yazdınızmı dedım yok dedı :D hehhehe yazsaydı pazarlık yapacaktım :D
genelde öyle denir :D

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
makasdan ceza yiyenide yeni duydum :) biz istanbulda makas atmayan şoföre şöför demiyoruz...
Demek ben şöförmüşüm hemde tescilli :D Buda belgem

Aksine bir işaret bulunmadıkca trafiği tehlikeye düşürecek şekilde ŞERİT DEĞİŞTİRME..

Uploaded with ImageShack.us
Sen bittin Gökhan o kadar diyeyimhehehehehehe
yaw emmi herkes işin dalgasında o polisin elindeki zamazingo neyin nesi neden paparazzi gibi beni cekti anlamıs değilim :D

karamanoglu28

Koray KARAMAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o konya afyon yolu cıdden cok sıkıydı sımdı daha da sıkılasmıs anlasılan.Bence radardır.

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
o konya afyon yolu cıdden cok sıkıydı sımdı daha da sıkılasmıs anlasılan.Bence radardır.
Afyon yolundan konyaya grince giriste büyük bi dönel kavsak var ondan sonra Cadde ismi Yeni istanbul yolu diye geciyor onun devamında beysehir yolu baglantısı ve adana yolu komple tedes hız koridoru yapıldı afyon yolundada ekip duruyor bazen köyden konyaya giderken 3 tane cevirmeye giriyorum valla

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugun sabah saat 10:00 civarında Konya Afyon karayolunda ilerlerken ekip aracı farkettim yol 110luk max 121 kmh hız sınırı var.. benim hızım 110-120 arası biseydi hız sınırını aşmamıştım Ve Kemerim baglıydı ekipten bi Polisin elinde video Kamera gibi bişey vardı karsıdan gelirken beni cekti ben gecerkende döndü aynı sekil cekmeye devam etti.. Mantık nedir Anlayamadım .. Sizce ne o ? Radar Falanmı tutuyor elinde Yoksa bildigimiz Video Kameramı ?

bunlar seyyar radarlar bende Muğla'dan Trabzon'a gelirken bir çoğuyla karşılaşmıştım, çekip eve postalıyorlar

btralp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kesin radar..

karamanoglu28

Koray KARAMAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Afyon yolundan konyaya grince giriste büyük bi dönel kavsak var ondan sonra Cadde ismi Yeni istanbul yolu diye geciyor onun devamında beysehir yolu baglantısı ve adana yolu komple tedes hız koridoru yapıldı afyon yolundada ekip duruyor bazen köyden konyaya giderken 3 tane cevirmeye giriyorum valla
Az cok bılıyorum oraları 2 yıl kadınhanında kaldım konya-kadınhanı gıt gel yapıyorduk sureklı ben bu kadar cevırme radar vs olan bı yol gormedım.Tedes ı duymustum o yolu kullananların vay halıne o zaman :).Polıs bı abımızle konyaya gıderken adamlar polıs demedıler emnıyet kemerı takılı değildi cezayı yazdılar valla :)

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bunlar seyyar radarlar bende Muğla'dan Trabzon'a gelirken bir çoğuyla karşılaşmıştım, çekip eve postalıyorlar

sadece hızlı olanlarımı elle cekiyorlar ? Benim hızım normalin üstünde değildi.. Yoksa herkesi cekiyorlar hızlı olanlara cezamı kesiyorlar ?

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Az cok bılıyorum oraları 2 yıl kadınhanında kaldım konya-kadınhanı gıt gel yapıyorduk sureklı ben bu kadar cevırme radar vs olan bı yol gormedım.Tedes ı duymustum o yolu kullananların vay halıne o zaman :).Polıs bı abımızle konyaya gıderken adamlar polıs demedıler emnıyet kemerı takılı değildi cezayı yazdılar valla :)
O yolda yalnız giderken cok ogrenci alırım sende öğrenciydin tahminimce :) Hatta En son 1 kmh farkla yediğim cezada yanımda ogrenci vardı .. Tabi ben ladikten sarayonu yoluna giriyordum .. onlar orda devam ediyordu

karamanoglu28

Koray KARAMAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O yolda yalnız giderken cok ogrenci alırım sende öğrenciydin tahminimce :) Hatta En son 1 kmh farkla yediğim cezada yanımda ogrenci vardı .. Tabi ben ladikten sarayonu yoluna giriyordum .. onlar orda devam ediyordu

:) öğrenciydim tabi aradan 4 yıl geçti.Öğrenci olmasam kadınhanında işim olmazdi şahsen hele 2 yıl kaldıktan sonra :)