R-LINK 2 Developer Mode (geliştirici modu)

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
bende servis zamanı araştıracağım , sağol bilgilendirmelerin icin
Rica ederim.Bir düzeltme yapmak istiyorum,v2 versiyon aracını v3 yazılıma güncelleyerek bu parçayı değiştirdikten sonra carplay'i kullanmaya başlamış.

raskolnikov

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rica ederim.Bir düzeltme yapmak istiyorum,v2 versiyon aracını v3 yazılıma güncelleyerek bu parçayı değiştirdikten sonra carplay'i kullanmaya başlamış.
acaba güncellemeyi nereden almış , benim aracım 2017 mayıs versiyon 2.2.19.300 güncellemeside yok başka , belkide arabada carplay vardır

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
acaba güncellemeyi nereden almış , benim aracım 2017 mayıs versiyon 2.2.19.300 güncellemeside yok başka , belkide arabada carplay vardır
Merhaba.Zannetmiyorum.Çünkü o zaman android auto ve carplay ile gelen Mayıs 2017 imalatı araçların hepsi v3 versiyonu araç yazılımı ile geldi.O da v2 den v3 e şasi numarası girmeden elde ettiği resmi olmayan dosya ile güncelleme yapmış.Şu v7 yazılımının servis tarafından yüklenip yüklenmeyeceğinden emin olmakniçin bir süre beklemekte fayda var bence.

raskolnikov

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba.Zannetmiyorum.Çünkü o zaman android auto ve carplay ile gelen Mayıs 2017 imalatı araçların hepsi v3 versiyonu araç yazılımı ile geldi.O da v2 den v3 e şasi numarası girmeden elde ettiği resmi olmayan dosya ile güncelleme yapmış.Şu v7 yazılımının servis tarafından yüklenip yüklenmeyeceğinden emin olmakniçin bir süre beklemekte fayda var bence.
ben mutlaka girişimci bir firmanın dönüştürücü aparat yapacağını düşünüyorum kücük bir adaptör gibi gereksiz kalabalık yapacak.
başlık sahibi gibi versiyon 3 yaparım aslında ama apple da kullanamadıktan sonra risk almanın mantığı yok cunku hali hazırda haritam güncel avrasya tüneline kadar gösteriyor.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
ben mutlaka girişimci bir firmanın dönüştürücü aparat yapacağını düşünüyorum kücük bir adaptör gibi gereksiz kalabalık yapacak.
başlık sahibi gibi versiyon 3 yaparım aslında ama apple da kullanamadıktan sonra risk almanın mantığı yok cunku hali hazırda haritam güncel avrasya tüneline kadar gösteriyor.
Bence de.Riske gerek yok.

kutluay345

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
280239665r numaralı parçayı koreden getirtebilirmiyiz?
smautomall sitesinde 88,000 krw fiyatı gözüküyor.
Befe siz hangi kore satış sitesini kullanıyorsunuz?

z_atropin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bildiğim kadarıyla parça değişimine gerek yok, carplay ve android auto 3.3 olan sistemlerde calışıyor 2.2 sistemlerde çalışmıyor...2016-2017 modellerde böyle 2018 modellerde çalışabilir belki. Yine bu yabancı sitede 2.2 olan versiyonlar 3.3 versiyona çevriliyor, carplay ve android auto aktif ediliyor. Benim versiyonun 3.3 olduğu için aktif kullanıyorum....

ÖNEMLİ:
Developer menüde sağ üstte bulunan
DISPLAY MODE : High ve Mid
Yazıyor
KESİNLİKLE DOKUNMAYIN
Ekran kaybolur, açılmaz

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Bildiğim kadarıyla parça değişimine gerek yok, carplay ve android auto 3.3 olan sistemlerde calışıyor 2.2 sistemlerde çalışmıyor...2016-2017 modellerde böyle 2018 modellerde çalışabilir belki. Yine bu yabancı sitede 2.2 olan versiyonlar 3.3 versiyona çevriliyor, carplay ve android auto aktif ediliyor. Benim versiyonun 3.3 olduğu için aktif kullanıyorum....ÖNEMLİ:Developer menüde sağ üstte bulunanDISPLAY MODE : High ve MidYazıyorKESİNLİKLE DOKUNMAYINEkran kaybolur, açılmaz
2.2. olanlarda o parçanın değişimine ihtiyaç var.3.0 olanlar zaten o parça carplay ile uyumlu olan parça.2.2 den v3 ' e geçenlerde android autonun çalışmasının sebebi android autonun yazılımsal alt yapısı.Ancak carplay ddt4all ya da debug ile açılsada iphone 2.2 versiyondaki o usb sd kart takımı ile çalışmıyor.Donanımsal donanımsal ihtiyacı var yani.Yani parça değişimi v2 den v3 e geçenlerde şart.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
280239665r numaralı parçayı koreden getirtebilirmiyiz?
smautomall sitesinde 88,000 krw fiyatı gözüküyor.
Befe siz hangi kore satış sitesini kullanıyorsunuz?

O sitede çok fazla parça var işe yarar.Fiyatlarda uygun.Ancak sadece Kore içi satış yapıyorlar diye biliyorum.

marillion

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracı periyodik bakımdan aldım, yazılım sürümü güncellenmiş. Aracımın üretimi 2017 mayıs öncesi olduğu için android-auto aktif değildi, developer menüden aktif ettim. Aktivasyon için android auto projection butonuna basıp yeşil yapıyorsunuz ancak r-link sistemini tamamen kapatıp açmam gerekti. Yine developer menüsünden lastik basınç göstergesini de bardan psi a çevirdim daha başka bir çok çeşitli ayar var araçla ilgili fakat çok da kurcalamak istemedim. Android auto güzel çalışıyor ayrıca android auto nun menüsünden hakkında bölümüne gelip yukarıdaki android auto başlığına 10-15 kere basarsanız size programın developer menüsünü erişiminize açacak. Daha sonra alt alta üç nokta butonuna basarak geliştirici ayarlarına girip 720p çıkışa izin ver seçeneğini işaretlerseniz 8.7" ekranda görüntü daha büyük olarak yansıyor.

R-Link 2 developer menüsündeki seçeneklerle farklı özellikleri aktive eden, işe yarar değişiklikler yapan var mı acaba ?