R link 2 Nasıl Üye Olunur,nasıl güncellenir

eskipapaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Değerli arkadaşlar, Hava durumu adı altında yeni bir güncelleme geldi. Renault artık Tom Tom dan aldığı programların yerine kendisi program sunmaya başlamış. Rlink Toolbox yerine Rlink 2 Toolbox adlı download programı hazırlamış. Fakat
bu programı yükleyip çalıştırınca Error invoking method ve Failed to launch JVM hatalarını veriyor. Bu hataları geçebilen arkadaşımız var mı? Saygılarımla.

umitkayi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bilgisayarın javascript uygulama hatası veriyor ekle/kaldırdan java ile ilgili bütün programları kaldırıp

https://java.com/tr/download/

Son sürümü indirip kur sorun düzelecektir

eskipapaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tüm java uygulamalarını kaldırıp, tekrar yükledim ama sonuç aynı. Demek ki biraz daha beklememiz gerekecek.

cuneyty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Programı sorunsuz kurdum ve açtım ancak araç yanımda olmadığından test edemedim. Akşam ona da bakarım

eskipapaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sayın Pisagor, Win7 de bu hataları alıyorum ayrıca Win10 kurulu iki ayrı bilgisayarda ise program uçup gidiyor. Tüm bilgisayarlarda Javayı en az iki kez tamamen kaldırıp yeniden yükledim. İnternetten araştırdığımda Javanın böyle bir handikapının olduğunu öğrendim. Çözüm bulan arkadaşlarımız var mı? (Rlink 2 Toolbox) Saygılarımla.

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sayın Pisagor, Win7 de bu hataları alıyorum ayrıca Win10 kurulu iki ayrı bilgisayarda ise program uçup gidiyor. Tüm bilgisayarlarda Javayı en az iki kez tamamen kaldırıp yeniden yükledim. İnternetten araştırdığımda Javanın böyle bir handikapının olduğunu öğrendim. Çözüm bulan arkadaşlarımız var mı? (Rlink 2 Toolbox) Saygılarımla.

Ucup gidiyor derken hicmi gormuyor ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

eskipapaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sayın Karacamelih, ilk sürümü kolayca kullanıyordum. Hatta Rlinkstore da ki tüm uygulamaları kendim yükledim. Fakat Rlink2Toolbox Win10 da hiçbir tepki vermiyor. Programı çalıştırıyorsunuz ama program çalışmıyor, yani garip bir durum. Güvenlik duvarını kaldırıp yükledim o şekilde de çalıştırmak istedim ama yazdığım gibi hiçbirinde başarılı olamadım. Zaten Hava durumu ile ilgili bir güncelleme olduğu için çok da önemli değil, ilginize teşekkür ederim. Saygılarımla.

cuneyty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Windows 10 ve java versiyon 8 ile sorunsuz çalıştrdım uygulamayı ama download deyince failed oluyor, her zamanki gibi yarım yamalak hizmete sunulmuş, bekleyelim biraz.
9

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sayın Karacamelih, ilk sürümü kolayca kullanıyordum. Hatta Rlinkstore da ki tüm uygulamaları kendim yükledim. Fakat Rlink2Toolbox Win10 da hiçbir tepki vermiyor. Programı çalıştırıyorsunuz ama program çalışmıyor, yani garip bir durum. Güvenlik duvarını kaldırıp yükledim o şekilde de çalıştırmak istedim ama yazdığım gibi hiçbirinde başarılı olamadım. Zaten Hava durumu ile ilgili bir güncelleme olduğu için çok da önemli değil, ilginize teşekkür ederim. Saygılarımla.

Ben rlink2 toolbox indirmedim. Eskisi yuklu. Zorlami yukletiyor acaba, eskisini silmesem olurmu ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

eskipapaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben eskisi ile yüklemek istedim ama Not Correct diye uyarı veriyor. Sayın Cuneyty arkadaşımızın yazdığı gibi biraz bekleyelim.