R link 2 Nasıl Üye Olunur,nasıl güncellenir

Bitez

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar başlangıçta bende bu R-Link aktivasyonu ile bir hayli uğraştım,SORUN şu şayet bilgisayarınızda ''JAVA'' programı yüklü değilse Windows kullanıyorsanız R-Link Download Manager çalışmıyor bilginiz olsun.
1-İlk yapılacak iş bir USD Flah beleğe (Fat 32) formatında araça takın ve araçı çalıştırın 3-5 dak.bekleyin
2-USB araç dan çıkarıp R-link Store üye oldukdan sonra program sizden isteyince USB PC ye takın.(üye olmak için VF ile başlıyan şasi numarası Ruhsatınızda Mevcut)
3.Gersini ekranda takip edebilirsiniz
NOT:Ben PC me indirdiğim R-Link toolbox programını çalıştıramadım! İnternet bağlantı sorunu veriyor!

ozisan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teğmen tam dediğin gibi yapıyorum ama usb deki programı görmüyor bilgisayar.

driver68

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar merhaba , ismim emre aranıza yeni katıldım, 1 şubatta kadjar araç sahibi oldum ortalama 20 yıllık renault kullanıcısıyım .
araçta R-LINK sistemi var bayi aktivasyonu yaptı msj ıda araca geldi fakat R-LINK STORE a bir türlü üye olamıyorum ,flsh dan kodu almıyor ,bilgisayarda jawa da yüklü fls araçtan yüklenen bir lost dosyası bir de RLINK DOSYASI VAR LOST DOSYASI BOŞ RLINK DOSYASINDA f harfi ile başlayan bir kod var , acaba araç doğru kod atmadıımı eşimde captur var ondada RLINK var onada başka fls bağladım oda androıd diye bir dosya atmış ama dosya boş yardımcı olursanız çok sevinirim , birde kaDJAR SAHİBİ ARKADAŞLAR , araçta ıphone cihazlardan bluetooth ile müzik dinleyebiliyorlarmı

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar merhaba , ismim emre aranıza yeni katıldım, 1 şubatta kadjar araç sahibi oldum ortalama 20 yıllık renault kullanıcısıyım .
araçta R-LINK sistemi var bayi aktivasyonu yaptı msj ıda araca geldi fakat R-LINK STORE a bir türlü üye olamıyorum ,flsh dan kodu almıyor ,bilgisayarda jawa da yüklü fls araçtan yüklenen bir lost dosyası bir de RLINK DOSYASI VAR LOST DOSYASI BOŞ RLINK DOSYASINDA f harfi ile başlayan bir kod var , acaba araç doğru kod atmadıımı eşimde captur var ondada RLINK var onada başka fls bağladım oda androıd diye bir dosya atmış ama dosya boş yardımcı olursanız çok sevinirim , birde kaDJAR SAHİBİ ARKADAŞLAR , araçta ıphone cihazlardan bluetooth ile müzik dinleyebiliyorlarmı

Bluetooth iphone muzik dinleniyor.

Farkli internet tarayicilarini deneyin.

Yandex explorer chrome gibi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

driver68

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
capturda bluetooth ile müzik dinleniyor ama kadjarda dinlenmiyor ,sizin dinleniyor dediğiniz araç capturmu kadjarmı, R LINK e üye olmak içinmi farklı internet tarayıcılarını deneyin diyorsunuz

doctors03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
capturda bluetooth ile müzik dinleniyor ama kadjarda dinlenmiyor ,sizin dinleniyor dediğiniz araç capturmu kadjarmı, R LINK e üye olmak içinmi farklı internet tarayıcılarını deneyin diyorsunuz
Kadjar iconda iphonu bluetooth ile araca bağlamak mümkün. Siz de neden olmadı anlamadım?

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Kadjarda dinleniyor bluetooth ile. Ttnet muzik acip Bluetooth ile dinleyebiliyorum. Usb kablosunu baglayipda dinleyebilirsiniz.

Evet rlink uye olmak icin farkli tarayici deneyin.

Bazilari javayi gormuyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk