R link 2 Nasıl Üye Olunur,nasıl güncellenir

kajnei

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben işlemleri tamamladım ancak hiç uygulama çıkmıyor.
Güncellemede de sadece profiles isimli bir uygulama ile adını hatırmaladığım küçük bir uygulama yüklendi.

Diğer uygulamalara (hava durumu vs) nasıl erişiliyor ?
rlink 2 toolbax kullanıyorum.

üye oldum orada da sadece 2 euroluk uygulama var.

Problemimi çözdüm site chrome ile problemli. Firefox ile açıp işlemleri yaptım.

enka10

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar R-link Toolbox map of europe güncellemesi buldu.Yaklaşık 5400 mb ve bu güncellemeyi indirdim.Sizde bu güncelleme geldi mi?Sizce araca yüklemelimiyim?Cevaplarınızı bekliyorum.

emremutlu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2013 Clio icon aracımın 3. sahibiyim ve yeni aldım. rlinkstore a üye olmak istiyorum fakat "vin is incorrect" "şasi no hatalı" uyarısı alıyorum ve üye olamaıyorum. defalarca kontrol etmeme rağmen şasi no yu doğru giriyorum fakat olmuyor. nerede hata yapıyorum. benden önceki sahibi mi kayıt yaptırdı acaba. nasıl çözebilirim yardımcı olursanız sevinirim?

eskipapaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar R-link Toolbox map of europe güncellemesi buldu.Yaklaşık 5400 mb ve bu güncellemeyi indirdim.Sizde bu güncelleme geldi mi?Sizce araca yüklemelimiyim?Cevaplarınızı
bekliyorum.

Bende de yeni güncellemeler var ama resimde görüldüğü gibi " Usb belleğe yükle" aktif olmuyor. Bunun bir çaresi var mı?

fppue3vl.png

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Bende de yeni güncellemeler var ama resimde görüldüğü gibi " Usb belleğe yükle" aktif olmuyor. Bunun bir çaresi var mı?

fppue3vl.png

USB Bellek formatınan dolayı yapıyor olabilir ? Fat32 olması gerekiyor sanırım.Sizin bellek formatını kontrol ettiniz mi ?

eskipapaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fat32 ile ikişer kez formatladım.

eskipapaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sorunu buldum, büroda bulunan bilgisayardan kaynaklanıyormuş. Başka bir bilgisayarda flashdisk'e başarı ile kaydettim sıra araca yüklemekte.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Hayırlı olsun.

hatipoglu

Kayıtlı Üye
06-Ankara
R-link2'deki haritayı USB bellekten yüklemeyi deneyen oldu mu? Ne kadar sürüyor yükleme ve başarılı oldu mu? Türkiye haritasında değişen bir şey oldu mu?

eskipapaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben yükledim. Çok fazla bir değişiklik yok ve yaklaşık 35 dakika sürüyor. Araba park halinde iken otomatik olarak kapanması nedeni ile 2 kez denemek zorunda kaldım. Mutlaka çalışır durumda olması gerekir.
Saygılarımla.