R-Link 2 Sürüm Güncelleme (İNTERNETTEN İNDİRİLEN DOSYAYI USB İLE YÜKLEYEREK )

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
2017 Nisan öncesi üretim ise aracınız evet yok.Usb lerin olduğu parçayı değiştirmek gerekiyor.Yine de denemekte fayda var.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli

Yusufeneskrbn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba sanırım araçlarımız aynı durumda 2016 ağustos çıkışlı aracım için bugün servise gittim ama güncelleme için gerekli olmadığını zaten aracımın en son sürüm olduğu söylendi ama radyo kayması resmen insanı çileden çıkarır yani fenomen dinlerken gidip başka bişey açıyorum tekrar fenomen dinlemek istediğimde trt fm falan çalıyo bunu ilettiğimde bir 15 gün sonra tekrar çağırıcağız dediler benim aracım 1.6 130 bg touch 7”inc ekran var apple car play ve bu radyo kayması için olan güncelleme bizim araca geldimi sizin videounuzu izledim sizin güncellemeniz olmuş 7”inc ekran touchlara güncelleme ve car play yokmu ben anlamadım.Sanırım sizin bu konuda bi bilginiz var yardımcı olursanız çok sevinirim🙏

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Merhaba.Radyo frekans kayma problemi ile başvurmuştum ben de.Siz de o şekilde ısrarcı olduğunuz için iyi yapmışsınız.V7 yazılımı sizin aracınıza da gelmiştir mutlaka.Bu güncellemeden sonra android autoyu aktif hale getirebiliyorsunuz.Ancak ben birkaç yabancı sitede paylaşımları görmüştüm; carplayi kullanabilmek için usb bağlantısının yapıldığı parçanın değiştirilmesi gerekiyor.Onlar o şekilde çözmüşler.Ben kendi aracımda denemedim.Çünkü telefonum android.

nexis

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2017 Nisan öncesi üretim ise aracınız evet yok.Usb lerin olduğu parçayı değiştirmek gerekiyor.Yine de denemekte fayda var.

Bu USB Portun doğrusunu nereden temin edebiliriz, bilginiz var mı acaba?

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Bu USB Portun doğrusunu nereden temin edebiliriz, bilginiz var mı acaba?

MErhaba.Carplay uyumlu usb seti parça numarası 280239665R.Çıkmacılarda daha uygun fiyata satılıyor olması lazım.Serviste biraz pahalı maalesef.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli