R-Link 2 Sürüm Güncelleme (İNTERNETTEN İNDİRİLEN DOSYAYI USB İLE YÜKLEYEREK )

Turkbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugün kocaeli ernaz gittim. rlink güncelleme yaptırmak istiyorum dedim ama fransadan durdurdular güncelleme yapmıyoruz dediler. acaba doğrumu yada yapmak mı istemediler..

Sahildeki ernaz ı ben tavsiye etmiyorum tercihim kuruçeşme ernaz.Bende aracı 2 sürümden kuruçeşme ernaz da 7 ye çıkardılar

alkanaltas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tşk birde oraya sorayım

himrag

Kayıtlı Üye
09-Aydın
Ben Bolu Ünsal Yetkili serviste R-Link versiyonu 7'ye yükselttim. Üstelik garanti kapsamında yaptılar ve ücret almadılar. Şu ana kadar da bir sorun yaşamadım.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
İlk yüklemeyi 10 Kasım 2018 tarihinde Ankara da bir arkadaşın Talismanına yaptılar.Daha sonra Şubat ayı başına kadar yüklemediler ve her yerde bu yükleme işini durdurdular.Dolayısı ile şayet genel bir uygulama ise hiç bir yerde yükleme yaptırmak mümkün olmayabilir.Yükleme Renault .net üzerinden yapılıyor.Erişim engellenmiş ise hiç kimse yükleyemez.

alkanaltas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
versiyon yükseltme istiyorum dedim yaptılar

teşekkürler bende bugün orayı aradım hallederiz dediler salı günü arayın yaparız dediler.
kuruöeşmedeki ernaz kesinlikle daha yardımsever..
ve daha ilgililer. diğeri 41 burdanın yanındaki cok kalabalık ve ilgi daha az eminim artık...

alkanaltas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende bugün kuruçeşme ernazı aradım perşembe gününe randevu verdiler gelin hallederiz dediler. kesiklikle kuruçeşme ernaz. diğeri başından atmak için resmen yalan söyledi.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Sonucu paylaşırsanız seviniriz.V7 yükleyeceklerini mi söylediler?