R-Link

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben sygic kullanıyorum ve kullanırken internetim sürekli açık oluyor. Sizlerin bahsettiği canlı trafiğe ek olarak sürücülerin birbirine bildirimi bulunuyor. Şöyleki A sürücüsü Kastamonu 'dan Ankara 'ya giderken Çankırı çıkışında radar olduğuna dair uyarıya bastığında, bunu bu güzergahtaki B,C,... yani tüm sygic kullanıcıları canlı olarak görebiliyor ve ekrana radar (kaza, yol yapımı, yol kapanması gibi.. ) uyarılar çıkabiliyor. 10. mesajda paylaşılan fotoğrafda ekranda gördüğüm kadarıyla trafik akışı, kazalar, diğer gibi uyarılar bulunmakta, belki rlink sisteminde de anlık uyarı olabilir diye bilgi vermek istedim. Kolay gelsin.

Rangoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Suanda internet baglantisi hic bir ise yaramiyor. Sadece goruntu olarak var

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

doctors03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Suanda internet baglantisi hic bir ise yaramiyor. Sadece goruntu olarak var

R-link storedan uygulamaları indirdiniz mi?

brawogt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben sygic kullanıyorum ve kullanırken internetim sürekli açık oluyor. Sizlerin bahsettiği canlı trafiğe ek olarak sürücülerin birbirine bildirimi bulunuyor. Şöyleki A sürücüsü Kastamonu 'dan Ankara 'ya giderken Çankırı çıkışında radar olduğuna dair uyarıya bastığında, bunu bu güzergahtaki B,C,... yani tüm sygic kullanıcıları canlı olarak görebiliyor ve ekrana radar (kaza, yol yapımı, yol kapanması gibi.. ) uyarılar çıkabiliyor. 10. mesajda paylaşılan fotoğrafda ekranda gördüğüm kadarıyla trafik akışı, kazalar, diğer gibi uyarılar bulunmakta, belki rlink sisteminde de anlık uyarı olabilir diye bilgi vermek istedim. Kolay gelsin.

OLAYI ARKADAŞIMIZ ÇÖZMÜŞ:bravo

BENİM DE TAHMINIM BU YÖNDEYDİ, HATTA ÇEVRİMİÇİ BİLGİ PAYLAŞIMINI ARAÇ BUNUN İÇİN YAPIYOR.hımm

RENAULT'UN CANLI TRAFIK DEDİĞİ DURUM: DİĞER RENAUTL MODELLERİNİN TRAFIKTEKİ HIZ VB. DURUMLARINI PAYLAŞARAK BİR VERIYE ULAŞIYOR VE BUNU SİZE AKTARIYOR... ( KISACASI BU SİSTEMİ UNUTUN GİTSİN, BENDE UNUTTUM :( ):soru

SİZE BUNU ÖRNEKLE AÇIKLAYAYIM:

BÜYÜK İLLERDE ROTA'NIZI OLUŞTURUN VE DAHA SONRA, NAVİ EKRANINDA SAĞ ALT KÖŞEDEKİ ARAÇ İŞARETİ VE ÜZERİNDE SINYAL ŞEKLİNDE ÇİZGİLER ÜZERNDEKİ ÇARPI ROTA OLUŞTURDUKTAN SONRA KAYBOLUYOR, AYROCA EKRANDA O ARAÇ İKONUNUN ÜSTÜNDE ARACIN VERİ ALMA KUTUCUGU BELIRİYOR. VE VERİ SİNYALI KADEMESİ ARTIP AZALIYOR. SADECE SÜRE OLARAK SİZE GİDECEĞİNİZ YERİN MESAFESİNİ VERIYOR, O DA NE KADAR DOĞRU BİLEMİYORUM.

KISACASI BİZ HALA YANDEXE VE IBB TRAFIGE MAHKUMUZ...

Rangoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
R-link storedan uygulamaları indirdiniz mi?
Tum uygulamalar yuklu arac yeni oldugundan ilk yil uygulamalar satin alinmis geliyor. Ama bir youtube falan olsa fena olmazdi.

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Arkadaşlar az önce Renault canlı destek bölümü ile yazıştım .R-Link ve R-Link 2 'de canlı tarfik özelliğinin aktif olmadığı ve aktif olma tarihi ile ilgili bilgi gelmediğini ilettiler.

brawogt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar az önce Renault canlı destek bölümü ile yazıştım .R-Link ve R-Link 2 'de canlı tarfik özelliğinin aktif olmadığı ve aktif olma tarihi ile ilgili bilgi gelmediğini ilettiler.

Ama satarken hatta web sitelerinde canlı trafik diye bir uygulamayı YUTTURUYORLAR? Buna ne demeli şimdi, b,rde büyük illerde varmış gibi de reklamını yapıyorlar.

Bunu hukuksal süreç ile çözmek gerekecek sanırım...

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Tom Tomun internet sitesine girdiğimde canlı trafik uygulaması var gözüküyor sitesinde.

brawogt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kadjar'da olan sanırım TomTom değil, başka bir uygulama,

renault müşteri hizmetlerine mail atmıştım, aramışlar ancak cevap vermediğim için mail yazmışlar.

rlink 2 'de canlı trafik uygulaması özelliği aktif değildir yazmışlar. Anlamak zor tabı kı madem özellik olarak var neden aktıf değil ki?

Sonunda tableti gömeceğim torpidoya,takacağım sim kartı al sana ÇÖZÜM

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kadjarda coyote marka var sanirim.

Sent from my iPhone using Tapatalk