r-link2 2.2.15.703 yükseltilebilir mi ?

zekioz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese merhaba

2016 model araç aldım r-link 2 yazılımı 2.2.15.703 sürümü harita sürümü de 9.12.106.586426 dür.
r-link storedan şasi ile güncelleme baktığımda güncelleme gerek yok diyor fakat bence var araç telefon bağlı iken telefon ile navigasyon açıldığında sapıtıyor. yön bildirisi çalıştığında arama yapma ekranı açılıyor.

ben bu sürümü nasıl güncelleyebilirim.
yardımcı olabilecek kimse var mı ?
Teşekkürler.

muska35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,
Versionu yükseltme işlemini servisten isteyebilirsiniz anca yapmamak için işi çok yokuşa sürüyorlar güncelleme yok vs vs gibi eğer çok diretirlerse merkezi arayarak version güncellemesi olduğunu bildiğinizi ama servisin yapmak istemediğini iletin birazcık diretirseniz servise yönlendirip yaptırıyorlar. Ben o şekilde yaptırdım.

zekioz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araç garantisi bitmiş. Sırf dosya açılışına 250 tl istiyorlar.

Merhaba,
Versionu yükseltme işlemini servisten isteyebilirsiniz anca yapmamak için işi çok yokuşa sürüyorlar güncelleme yok vs vs gibi eğer çok diretirlerse merkezi arayarak version güncellemesi olduğunu bildiğinizi ama servisin yapmak istemediğini iletin birazcık diretirseniz servise yönlendirip yaptırıyorlar. Ben o şekilde yaptırdım.

sahsiyet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam istanbulda servise sordum sorumluluk bizde olacak şekilde yani çökerse karışmayız diyorlar 400 TL+kdv dediler 3 saat civarında sürüyormuş :(

zekioz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam istanbulda servise sordum sorumluluk bizde olacak şekilde yani çökerse karışmayız diyorlar 400 TL+kdv dediler 3 saat civarında sürüyormuş :(

aynen bugün bende sordum çökerse karışmayız yenisi 16bin tl dediler.

Ya bu usden sıkıntı yaşayan var mı ?
yenisiyle değiştirdim çalıştı sonra birdaha çalışmadı servis ekrana reset attı ürün düzeldi o an. daha sonra çalıştırdığımda usb tekrar çalışmadı.

NRS74

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese merhaba

2016 model araç aldım r-link 2 yazılımı 2.2.15.703 sürümü harita sürümü de 9.12.106.586426 dür.
r-link storedan şasi ile güncelleme baktığımda güncelleme gerek yok diyor fakat bence var araç telefon bağlı iken telefon ile navigasyon açıldığında sapıtıyor. yön bildirisi çalıştığında arama yapma ekranı açılıyor.

ben bu sürümü nasıl güncelleyebilirim.
yardımcı olabilecek kimse var mı ?
Teşekkürler.
Benim aracımda 2016 model Megane 4 ikon + Konfor + sürüş paket benim R_link ekranımın sürümü 3.3 dü 18.03.2021 günü Kocaeli Ernaz Kuruçeşme yetkili serviste ekranımın sürümünü 7.0 a yükselttiler hiç problem çıkarmadılar yokuşa sürmediler başka işlemler yaptırdığım için ücretini tam olarak bilemiyorum yaklaşık 400 civarı diye hesaplayabilirim şu anda cihazıda aracı da gayet normal bir şekilde problemsiz kullanıyorum randevuyu da Renault Port uygulamasından almıştım. Carplay kullanabiliyorum. Yalnız aracı servise bırakırken bana cihazın veritabanı uygunsa yükseltebiliriz demişlerdi uygun değilse yükseltemeyiz demişlerdi

ANE-LX2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arz26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşım bende araştırıyorum ama nafile hem o kadar para ver hemde arıza olunca kabullenmesinler benim araçta 2016 icon hb

zekioz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşım bende araştırıyorum ama nafile hem o kadar para ver hemde arıza olunca kabullenmesinler benim araçta 2016 icon hb

aynen çok saçma hayır işlemi yapan servis çökerse kitlenirse biz karışamayız denmesi yanlış bir uslüp.
ona göre parasını alıyorlar ama.
iyi niyet garantisine de girmiyormuş

zekioz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ne gibi farkları var diye soruyorum eski ve yeni sürüm arasında onu da bilen yok.

mstctp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim 2 telefonumdan android sürümü eski olan samsung s6 arabaya bağlanmıyordu sonra huawei p30 aldığımda güncel android sürümü olduğu için bağlandı ancak servise götürdüğümde oradaki ilgili arkadaşın iphone u da bağlanmadı ve bu sebeple yükselttiler 7ye bir sorun yaşamadım serviste bu konuda.