r-link2 2.2.15.703 yükseltilebilir mi ?

zekioz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim 2 telefonumdan android sürümü eski olan samsung s6 arabaya bağlanmıyordu sonra huawei p30 aldığımda güncel android sürümü olduğu için bağlandı ancak servise götürdüğümde oradaki ilgili arkadaşın iphone u da bağlanmadı ve bu sebeple yükselttiler 7ye bir sorun yaşamadım serviste bu konuda.

maşallah diyeyim bende bağlantı ile ilgili bir sorun yaşamadım. yaşadığım sadece telefondan navigasyonu açtığımda sesli uyarı geldiğinde arama moduna geçip görüşme sonlandı demesi.

tokyo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese merhaba

2016 model araç aldım r-link 2 yazılımı 2.2.15.703 sürümü harita sürümü de 9.12.106.586426 dür.
r-link storedan şasi ile güncelleme baktığımda güncelleme gerek yok diyor fakat bence var araç telefon bağlı iken telefon ile navigasyon açıldığında sapıtıyor. yön bildirisi çalıştığında arama yapma ekranı açılıyor.

ben bu sürümü nasıl güncelleyebilirim.
yardımcı olabilecek kimse var mı ?
Teşekkürler.

Ben de aracı ilk aldığımda 2x versiyondu. Rlink ile 3x e güncelledim. Pc'ye de kaydettim veri dosyalarını. Benim aracıma özel dosyalar mı yok Rlink 3x için özel dosyalar mı bilemiyorum ama Rlinkte mutlaka güncelleme görmeniz lazım. İsterseniz bir de fransa sitesine bakın.

myr.renault.fr

zekioz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben de aracı ilk aldığımda 2x versiyondu. Rlink ile 3x e güncelledim. Pc'ye de kaydettim veri dosyalarını. Benim aracıma özel dosyalar mı yok Rlink 3x için özel dosyalar mı bilemiyorum ama Rlinkte mutlaka güncelleme görmeniz lazım. İsterseniz bir de fransa sitesine bakın.

myr.renault.fr

yapalım yapmasına da ya kitlenirse. çözümü yok diyorlar. kitlenmenin ?

tokyo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yapalım yapmasına da ya kitlenirse. çözümü yok diyorlar. kitlenmenin ?

Orijinal sürüm güncellemesinde kitlenmemesi lazım. asıl sorun siz update verisine ulaşamıyorsunuz anladığım kadarıyla

zekioz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orijinal sürüm güncellemesinde kitlenmemesi lazım. asıl sorun siz update verisine ulaşamıyorsunuz anladığım kadarıyla

ben aracı yeni aldım netden baktım versiyonlara ismini şimdi hatırlamadığım bir sitede 2.2.15.703 yazılım sürümleri için servise gidilmeli yazmışlar.
haftasonu servise sordum oda kitlenebilir sorumluluk almıyoruz dedi kestirdi attı.
r-link2 ye kayıtta olamıyorum aktifleştirme maili gelmiyor.
usb çalışmıyordu yeni yeni kendine geldi sabah bir çalıştı inşallah çalışmaya da devam eder.
sizin önerebileceğiniz bir yol var ise site yazılım vs. öğrenmekten mutluluk duyarım.
olmadı kendim denerim.

tokyo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben aracı yeni aldım netden baktım versiyonlara ismini şimdi hatırlamadığım bir sitede 2.2.15.703 yazılım sürümleri için servise gidilmeli yazmışlar.
haftasonu servise sordum oda kitlenebilir sorumluluk almıyoruz dedi kestirdi attı.
r-link2 ye kayıtta olamıyorum aktifleştirme maili gelmiyor.
usb çalışmıyordu yeni yeni kendine geldi sabah bir çalıştı inşallah çalışmaya da devam eder.
sizin önerebileceğiniz bir yol var ise site yazılım vs. öğrenmekten mutluluk duyarım.
olmadı kendim denerim.

Şimdi önce boş bir flash diski fat32 ile formatlayın,
Sonra aracın usb portuna takın 15-20 saniye bekleyin
sonra pcye takın flashı
flash içinde 2 klasör oluşması lazım. Oluşursa yazın tekrar 2. aşamaya bakalım

zekioz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şimdi önce boş bir flash diski fat32 ile formatlayın,
Sonra aracın usb portuna takın 15-20 saniye bekleyin
sonra pcye takın flashı
flash içinde 2 klasör oluşması lazım. Oluşursa yazın tekrar 2. aşamaya bakalım

rlink adlı klasör oluştu.

zekioz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugün serviste güncelleme yaptırdım 7.0.24.166 ile sorunsuz hal oldu şükür.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Hayırlı olsun.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi